Skocz do zawartości

KAM Speaker System


CroCus

Recommended Posts

Witam:) Chcialbym sie Was drodzy uzytkownicy zapytac czy wiecie moze cos o Subwooferze KHS SUB 10INCH Active Subwoofer firmy KAM. Jest to subwoofer aktywny do kina domowego w zamknietej obudowie z dwoma glosnikami. Waga subwoofera to ok 40kg. Jeden na zewnetrznej scianie a drugi umieszczony jest od dolu. Zakupilem go dosc nie dawno do mojego kina domowego, ale niestety nie znam szczegółów tego subwoofera. Interesuje mnie jaka ma moc rms, zakres czestotliwosci oraz skutecznosc. Co ja zauwazyłem to subwoofer ten daje dobry i gleboki bas oraz co mnie zaskoczylo to podczas np wybuchow w filmach dzwieku basowego tak za bardzo nie slychac co go wiecej czuc na na ciele. Btw. przeszukalem prawie caly internet (na tyle ile potrafilem) i niestety nie znalazlem zadnych specyfikacji czy opisow tego glosnika. Na stronie producenta rowniez niestety nic nie ma o tym glosniku. Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o efekty typu wybuchy czy burze to tj wspominalem wyzej dzwieki bardziej czuc na ciele niz je slychac (slyszalnosc nadrabiam kolumnami podlogowymi) Jesli chodzi o muzyke to bass jest bardzo czysty i gleboki. Ja jestem bardzo zadowolony z tego subwoofera choc chcialbym wiedziec wiecej o nim. Co do zakresu czestotliwosci to wydaje mi sie ze schodzi ona ponizej 20Hz. Co do Twojego pytania to niestety nie znam na nie odpowiedzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...