Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!
Potrzebuje słuchawki do kompa i PS3, muszą być bezprzewodowe i nauszne.
Fajnie by było jak by był mikrofon ale nie musi być.
Myślałem o jakiś słuchawkach philipsa bo lubię ich słuchawki.

Lubie dobry dźwięk ale daje rade i na gorszym icon_biggrin.gif wiem ze za te kwotę nic super nie będzie.
Do tej pory miałem słuchawki Philips SBC HP 250 i Philips SHM6100 niezbyt wysoka półka ale byłem zadowolony.
Musze mieć bez kabla bo kabel strasznie mi przeszkadza, ostatnio go zerwałem ze słuchawek HP250 a tam było go 10m icon_biggrin.gif

Kartę dźwiękową mam w kompie asus xonar ds
Cena do 250zł / 270zł

Jeszcze mam takie pytanko czy są słuchawki które dało by rade podłączyć naraz do 2 urządzeń, do kompa i amplitunera (ps3) bo tak to muszę cały czas przekładać kabel a w rozgałęźniki nie wierze. Chyba ze macie inne rozwiązanie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ze słuchawkami bezprzewodowymi zwykle są problemy. W tym przypadku wydanie większej kwoty może naprawdę mieć znaczenie. Tańsze modele transmitują sygnał analogowo na falach radiowych (droższe cyfrowo np. przez Bluetooth przez co zakłócenia nie występują), powoduje to często dużą słyszalność szumów i naprawdę niską jakość dźwięku. Poczytaj w internecie opinie o modelach, na które wystarcza budżet tzn. np. Sennheiser RS-120 czy Philips SHC8545/8565. Wiele osób skarży się właśnie na szumy, które nie pozwalają na wygodne użytkowanie...

Co do podłączenia, to nie możesz podłączyć komputera pod amplituner??? Nie rozumiem w czym problem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...