Skocz do zawartości

Jakie kolumny, wzmacniacz i CD za tysiąc złotych?


werewolf836

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie,jestem tutaj nowy i z góry przepraszam jeśli w złym dziale założyłem temat.Planuje kupić te głośniki
http://allegro.pl/super-kolumny-1000-watt-...1351898977.html
chciałem zasięgnąć opinii ludzi którzy się znaja i do tego nie wiem jaki mam wybrać wzmacniacz chce sie zamknac ze wszystkim w 1000zł no i do tego musze jakies cedeczko dobrac icon_smile.gif
Proszę o pomoc i opinie na temat tych kolumien,bede one do uzytku domowego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o "żart" icon_eek.gif jest bardzo zasadne:
-nieodpowiedni dział (przenoszę do STEREO, chociaż bardziej pasuje mi tu coś o dowcipach...)
- to co jest na aukcji nie można raczej nazwać "kolumnami do użytku domowego", a już tym bardziej "super"
- wystarczy ze zrozumieniem przeczytać opis aukcji: "-3-drożna kolumna na dyskoteki lub na imprezę rockową" oraz "Idealna dla mobilnego DJ'a, imprez w plenerze lub do stałej instalacji w klubie, dyskotekach" "

Przenoszę wątek do innego działu, a autorowi radzę najpierw poczytać wątki w dziale STERO dotyczące zakupu kolumn i wzmacniacza za kilkaset złotych (czyli komplet wychodzi koło tysiąca złotych).
A później dołożyć parę szczegółów, jak choćby wielkość pomieszczenia ... że o innych szczegółach nie wspomnę.

To, ze są to pierwsze posty Kolegi nie tłumaczy tego, że nie zadał sobie trudu przejrzenia paru wpisów na Forum.

Pozdrawiam
PS. Zmieniłem również temat - będzie teraz czytelny...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec odpisze,mialem raz w zyciu kolumny tawo ze wzmacniaczem podlaczone pod kompa i to moja cala przygoda wiec jestem totalnym laikiem,a ze kolumny estradowe to nie mozna miec w pokoju o powierzchni 30m2?Zbyt mocne?Jesli cos zle pisze prosze mnie sprostowac badz zapytac o wiecej szczegulow a nie takie pisanie "zart" itp Ja nie wiem ze na kazdym forum znajda sie tacy ludzie ,od razu zjechac i jest fajnie,plus dodam ,jakie tematy mialem czytac skoro nawet zle napisalem to skad mam w jaki dzial mam czytac?Troszke sie trzeba zastanowic.Czy ktos mi teraz pomoze? Edytowano przez RoRo
Korzystaj z funkcji "ODPOWIEDZ" (na dole strony) zamiast "ODPISZ" by niepotrzebnie nie cytować wypowiedzi poprzednika...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najwyraźniej kolego pomyliłeś forum albo masz zbyt "mocny" charakter. Za słowo ja... z miejsca dostałbyś zakaz pisania na tym forum i żadne słowo "sorry" tego nie usprawiedliwia. Co do Twoich zapytań to odpowiem tak, nada się. Kupuj i nie zapomnij opisać tu wrażenia po odsłuchu. Zaręczam Ci że odsłon będziesz miał nie 100 a jedno albo i dwa zera więcej...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego takie znaczenie ma przeznaczenie kolumn? Pewnie sie zastanawiasz. Ma i to spore. Jak sie jest w pbie, na dyskotece albo na koncercie to czlowiek nie zastanawia sie nad detalami muzyki, nawet jej nie slucha. Muzyka wowczas stanowi jedynie glosne tlo dla picia piwa, skakania, wyrywania panienek itd. Dlatego wystarczy ze glosnik jest glosny, daje mocny (choc dziadowski) bas i na dyskoteke sie nada. To forum to cos wiecej, tu sie slucha muzyki, skupia na szczegolach i czesto slabo uchwytnych detalach. Tak rozumiem odsluch w domu. Dlatego to co sprawdzi sie przy tancu z dziewczyna ktorej imienia nie znasz (za glosno i nie uslyszales) niekoniecnzie bedzie odpowiednie dla odsluchu w mieszkaniu kieidy to muzyce poswieca sie wiecej uwagi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...