Skocz do zawartości

Podziękowania


wacek84

Recommended Posts

Dobry wieczór,

Zacznę od podziękowania osobom które we wcześniejszych tematach się wypowiadały i dzięki nim mój sprzęcik gra przecudnie.


Mianowicie, Rotel RA 930AX kolumny podłogowe Jamo C405 i okablowanie prolink premium z końcówkami icon_biggrin.gif

Nie wiem czy kable są dobrej jakości ale w tym przypadku zadecydowała już cena chodź i tak 300zł wydałem :/

Wracając do tematu moje stereo gra przepięknie, utwory które znałem na pamięć okazały się być dla mnie zupełnie czymś nowym, nigdy wcześniej nie słyszałem pewnych dźwięków i w ogóle nie wiem nawet jak to nazwać. Słucham przede wszystkim muzyki reggae więc bałem się że kolumny Jamo C405 będą miały za słaby bass i już rozglądałem się zawczasu za subem, zupełnie niepotrzebnie icon_biggrin.gif Nawet przy cichym słuchaniu ten basik czuć icon_biggrin.gif

Spędzam teraz przed tym sprzętem całe godziny icon_biggrin.gif w domu już warczą że jestem nienormalny icon_razz.gif

Jeszcze raz serdecznie dziękuję, będę zaglądał tutaj często coby być na bieżąco z forum.

Pozdrawiam Wacuś


P.S.
Pierwotny plan zakładał kupno kolumn VK ze wzmacniaczem firmy x za 500zł, przez was skończyło się na 2100zł icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...