Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Szukam głośników 2.0/2.1 do laptopa/PC.
Jeśli chodzi o wymagania, budżet do 500 zł, głośniki mają leżeć na biurku (chciałbym żeby nie zajmowały połowy biurka). Mają nagłaśniać biurko i przestrzeń przed biurkiem - na ogół siedzę przy biurku lub na kanapie znajdującej się zaraz za fotelem. Głośniki wyłącznie do słuchania muzyki (głównie rock, jazz), czasem jakiś film, ale zależy mi na muzyce. Problemem jest mały pokój 6-10 m^2.

Pozdrawiam,
Krzysiek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Jutro zorientuje się jak ma się rozmiar głośników do miejsca na biurku i pomyślę co dalej. Co do karty dźwiękowej to z tego co widzę ani creative x-fi surround 5.1, ani asus xonar u1 nie są wspierane przez mac os, więc do czasu aż wyjaśni się coś ze sterownikami zmuszony jestem zostać przy karcie zintegrowanej. (wiem, że tracę sporo na jakości dźwięku).

Pozdrawiam,
Krzysiek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam akurat CREATIVEa i MacBook'a Pro 13" (zeszłoroczna wersja). Zrobiłem test i do głosników się nada, do słuchawek nie... już tłumaczę dlaczego. Jak podepniesz ją pod USB to komputer ją znajduje i odtwarza przez nią dźwięk bez najmniejszych kłopotów, ale nie ma żadnej kontroli nad kartą, tzn. możesz nagrywać i odtwarzać, ale nie ma żadnych opcji, ani nawet sterowania głośnością, czyli potrzebne jest urządzenie odtwarzające, które takowe stereowanie posiada. Poza tą przypadłoscią wszystko jest w należytym porządku icon_smile.gif

Jak chcesz czegos w pełni współpracującego to masz kilka opcji;
Audiotrak Ecube
Hercules Muse Pocket LT (występuje też jako i-Tec 5.1 coś tam icon_mrgreen.gif )
Behringer UCA202
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...