Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chcialbym abyscie pomogli mi w wyborze sluchawek bezprzewodowych.

Moje wymagania to:
-wygodne i dobre sluchawki
-absolutny brak baterii! Jak wiemy baterie sie szybko marnuja a ich cena jest duzo wieksza niz sam prad, do tego nikomu sie nie chce latac do sklepu co chwila, chce tylko aby ta "stacja" byla na kabel, a sluchawki z akumulatorem, by dalo sie ladowac jak wyczerpie sie energia
-cena do 100zl (wiem ze malo, ale moze znajdzie sie cos dobrego za mniejsze koszty)
-fajnie by bylo jakby nawet po wyczerpaniu akumulatora mozna bylo podlaczyc sluchawki bezposrednio do kompa (jak naprzyklad pad do PS3).

Celowo przytocztlem przyklad pada do PS3 bo wlasnie takiego typu sluchawki by mnie satysfakcjonowaly, gdyz po rozladowaniu sie akumulatorow mozna podlaczyc pada przewodowo i wtedy sie laduje - tutaj tez podobnie dziala telefon komorkowy.

Jesli ktos zna sie na tym to prosze o pomoc, moze jakies linki z allegro lub cos, bo ja nie moge nic znalezc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam takich słuchawek, będzie: szum, szum, szum, szum, sz... i to mniej więcej tyle. Tutaj nie ma nic do rzeczy, czy jestes audiofilem, czy nie. Po prostu zakup bezprzewodowych słuchawek ma sens dopiero przy kwocie rzędu 400-500zł (takie modele jak Sennheiser RS160 i wyżej choćby).

Za 100zł zdecydowanie lepiej wziąć np. Sennki HD415 czy AKG K512
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...