Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PawelNS

Głośnik do 200zł

Recommended Posts

Witam

Chce kupic glosnik sam glosnik bo skrzynie mam wiec tylko podepne, chodzi mi glosnik trwaly i nie musi miec zbyt duzo mocy bardziej jestem nastawiony zeby wytrzymal rockowe brzmienia i te nmajtwardsze metalowe a na sprzecie audio w ogole sie nie znam. Wiec co byscie mi tak doradzili? Zawsze sadzilem ze lepszy jest glosnik wysokotonowy mam racje?

Cóż szczerze to widać, że wogóle się nie znasz. Nie czuj się urażony, ale przed napisaniem posta mógłbyś zrobić mały research. Po pierwsze jaką masz tę skrzynię? Po drugie masz do tego jakiś wzmacniacz? Po trzecie głosniki wysokotonowe to jeden typ, przetwarzają one jak sama nazwa mówi wysokie częstotliwości, ale nie dostaniesz z nich ani grama basu...

Poczytaj i zastanów się nad tym co chcesz i ile możesz wydać icon_rolleyes.gif

Pawełku a od czego oraz w czym jest lepszy Twoim zdaniem głośnik wysokotonowy? Ja też mam skrzynie, ale nie odważyłbym się do nich podpiąć żadnego głośnika. Nawet niskotonowego. Bez konkretnej wiedzy na temat konstruowania kolumn głośnikowych i przyrządów pomiarowych, to możesz te skrzynie co najwyżej spryskać "Pronto" i przetrzeć szmatką by się błyszczały.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować