Skocz do zawartości

Głośnik do 200zł


PawelNS

Recommended Posts

Witam

Chce kupic glosnik sam glosnik bo skrzynie mam wiec tylko podepne, chodzi mi glosnik trwaly i nie musi miec zbyt duzo mocy bardziej jestem nastawiony zeby wytrzymal rockowe brzmienia i te nmajtwardsze metalowe a na sprzecie audio w ogole sie nie znam. Wiec co byscie mi tak doradzili? Zawsze sadzilem ze lepszy jest glosnik wysokotonowy mam racje?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż szczerze to widać, że wogóle się nie znasz. Nie czuj się urażony, ale przed napisaniem posta mógłbyś zrobić mały research. Po pierwsze jaką masz tę skrzynię? Po drugie masz do tego jakiś wzmacniacz? Po trzecie głosniki wysokotonowe to jeden typ, przetwarzają one jak sama nazwa mówi wysokie częstotliwości, ale nie dostaniesz z nich ani grama basu...

Poczytaj i zastanów się nad tym co chcesz i ile możesz wydać icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełku a od czego oraz w czym jest lepszy Twoim zdaniem głośnik wysokotonowy? Ja też mam skrzynie, ale nie odważyłbym się do nich podpiąć żadnego głośnika. Nawet niskotonowego. Bez konkretnej wiedzy na temat konstruowania kolumn głośnikowych i przyrządów pomiarowych, to możesz te skrzynie co najwyżej spryskać "Pronto" i przetrzeć szmatką by się błyszczały.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...