Skocz do zawartości

Jakie Kolumny podstawkowe stereo do Onkyo YX-SR608 w cenie do około 1000zl.


Kukiz

Recommended Posts

Witam
Posiadam amplituner ONKYO TX-RS608. Poszukuje kolumn podstawkowych stereo w cenie do 1000zł za parę, ewentualnie mogę trochę przegiąć.

Głównie z głośników będą wydobywać się dźwięki z gier, mniej filmy. Muzy planuje słuchać rzadko chyba że jako radio internetowe jako podkład do gry.
Dodam że do tego stereo planuje też dokupić subwoofer.

Nie znam się na głośnikach i nie wiem czy raczej unikać tych z głośnikiem niskotonowym jeżeli planuje dokupić subwoofer. Czy dźwięk z tego głośnika niskotonowego to zupełnie co innego jak subwoofer.

Narazie znalazłem takie (kierowałem się wyglądam bo jak mówiłem nie znam się):
- Jbl ES 30
- Jamo C 403
- Wharfedale Diamond 9.1
- Monitor Audio Reference Silver 1
- Dali Concept 1
- Monitor Audio BX2
- Monitor Audio M2

Proszę o radę
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie przy takiej powierzchni:
Klipsch B3
Magnat Quantum 603
DALI Concept 2
Co do tego bass-reflexu to z tym przysuwaniem to jest raczej mit... bas będzie się potęgował przy zbliżaniu do ścian bez względu na to czy to konstrukcja zamknięta, band-pass, czy inny bass-reflex. Umiejscowienie wylotu nie odgrywa tutaj większej roli, no oczywiście gdyby tylna ścianka dotykała ściany i otwór byłby zasłonięty to mogłoby nie być najlepiej (chociaż nieraz zatykanie daje pozytywne skutki), tak poza tym nie sugeruj się czy z przodu, czy z tyłu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...