Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze kolumn do Denona AVR-4306


patek1982

Recommended Posts

Ponieważ to mój pierwszy post na forum witam wszystkich serdecznie.

Potrzebuję pomocy bardziej doświadczonych kolegów w wyborze kolumn głośnikowych stereo, które podłączone zostaną do amplitunera Denon AVR-4306. Mają być to kolumny do zastosowań uniwersalnych (filmy bluray, Cyfra HD, PS3, różne rodzaje muzyki). Ponieważ w najbliższym czasie nie będzie stać mnie na zakup subwoofera, którego nawet nie bardzo miałbym gdzie postawić a nie ukrywam iż lubię kiedy drżą szyby w oknach, chciałbym aby kolumny charakteryzowały się możliwie „dobrym” basem. Suma, jaką chciałbym przeznaczyć na kolumny to około 1000 zł, ale jeżeli za niewiele większa sumę można znaleźć sprzęt, który da dużo lepszą jakość dźwięku (oczywiście w drugą stronę również) to także proszę o wskazanie takich produktów. Dodam, iż będzie to mój pierwszy wysokiej jakości sprzęt audio więc jestem w tym temacie zupełnym nowicjuszem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród nowych do tego amplitunera nie znajdziesz nic wykorzystującego jego możliwości (mam na myśli jakość, a nie głośność). Wśród używek za tyle można znaleźć już coś niezłego. Kilka opcji:
prawie nowe, ale cały czas raczej gorsze (może zbliżone) od amplitunera ELAC FS57
opcje lepsze, ale przy okazji starsze Paradigm Monitor 7 i Jm.lab Focal Tantal 250
opcje, które pozwolą ci chyba wybić szyby w oknach icon_rolleyes.gif Klipsch KG 4, Infinity SM-125 i Cerwin Vega CD50
Ja skoncentrowałbym się na pośredniej opcji, ale przedstawiam wszystkie, żeby nie było...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...