Skocz do zawartości

słuchawki


Recommended Posts

no to że akurat nie poręczne w szkole to nie ważne. Chodzi mi o to żeby "fajnie" muza leciała. Male znieksztalcenia ,troszke wiekszy bass ,no i zeby gąbka była idealna bo najgorsza rzecz to kupywać rzeczy które są nie wygodne. Co do ceny to tak do 150zł to bym jeszcze kupił.

a może sennheiser hd 202 ? to tak z allegro tylko zobaczyłem ,że dużo osób kupuje ;P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

no to że akurat nie poręczne w szkole to nie ważne. Chodzi mi o to żeby "fajnie" muza leciała. Male znieksztalcenia ,troszke wiekszy bass ,no i zeby gąbka była idealna bo najgorsza rzecz to kupywać rzeczy które są nie wygodne. Co do ceny to tak do 150zł to bym jeszcze kupił.

a może sennheiser hd 202 ? to tak z allegro tylko zobaczyłem ,że dużo osób kupuje ;P



Koss porta Pro - brzydkie strasznie , przypominają mi słup z napięciem - nie
AKG k512 - z tego co kojarze to +5 do wygody w tych sluchawkach icon_wink.gif ale jeśli chodzi o wygląd to nie widzi mi sie takie cos ze obudowa od chodzi tak dziwnie ,ze jest pasek i nad paskiem(ktory dolega do glowY) jeszcze to coś ,wiec nie
HD 415 - to chyba to czego szukałem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...