Skocz do zawartości

jaki subwoofer za 1000-2000


andrzej---

Recommended Posts

Witam . Potrzebuje pomocy rok temu kupiłem zestaw do słuchania muzyki i oglądania filmów
Kef IQ90:
Kef IQ30:
Kef IQ60C:
Marantz SR6004:
Marantz BD5004:
chciał bym mieć więcej basów podczas oglądania filmów wiec chcę dokupić subwoofer i teraz nie wiem czy kupić jakiś z serii KEF czy zachwalane Velodyne i jaki model byłby najbardziej odpowiedni do mojego zestawu, salon w którym ustawiłem sprzęt ma około 20-25m kw.
prosze o pomoc i dziękuje
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie mam trzy opcje dla ciebie:
Velodyne CHT-10Q
B&W ASW610
KEF Q400B
Ciężko mi powiedzieć, który bym wybrał. Velodyne na pewno zagra bardzo dobrze w muzyce, jako dopełnienie frontów (dzięki swojej kalibracji). Jednak B&W to naprawdę dobra konstrukcja, a KEF za pewne też jest ok (nie znam go, bo to zupełnie świeży model). Powinieneś wybrać się na odsłuch, innej rady nie ma.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam Velodyne 10Q. Zagra najlepiej ze wszystkich subwooferow w tej klasie cenowej. Ewentualnie jeszcze cos mozna by bylo dobrac z RELa. Nie mniej ja polecam Velodyniaka. Cena spokojnie moze byc ustalona na granicy 2250zl - w razie gdybys mial problem aby w takiej kwocie kupic to pisz do mnie - pomoge icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki za porady i linki w sumie od początku myślałem o velodyne , ale nie miałem pojęcia na jaki model się zdecydować dzięki waszym sugestiom subwoofer jest już zamówiony trochę mi się spieszy zbliża się urlop, a cóż robić w długie zimowe wieczory. Mam nadzieje że CHT 10Q poradzi sobie również ze śniegiem na moim dachu icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...