Skocz do zawartości

PRZESIADKA Z KODA CV52 NA ACOUSTIC ENERGY NEO1 (LEPSZE STEREO???? ) MA SENS????


KevinAudio_gsm

Recommended Posts

Witam serdecznie wszytkich !! Zawsze pomagałem w miare mozliwosci (wolny czas) a teraz to ja potrzebuje waszej pomocy i nie ukrywam, że licze na was icon_biggrin.gif:D
Nie owijając dalej.... icon_wink.gif przedstawiam problem: Posiadam od pewnego czasu zestaw kina tj: amplituner SONY STRDG-820, oraz zestaw 5.0 Koda CV52. Oczywiscie jest tez DVD ,subwoofer itd ale nie chodzi tu w tym momencie o kwestie kina lecz odsłuchów stereo. kupiełem cos z czego jestem bardzo zadowolony tj CD SONY XB930 QS. Ze wzgledu na to iż ostatnio troszkę zaczyna mi "czegoś" brakowac w stereo tj. przestrzeni, wiekszej detlicznosci, lepszej bazy stereo, oraz niestety basu który jak juz wiem jest dość słaby z CV52 zamierzam zmienic prznajmiej narazie same fronty z C52 kody na podstawkowe ACoustic Energy Neo 1. Przyznam ze kiedys sluchałem poprzedniej konstrukcji AE EVO 1 i zrobiła na mnie niesamowite wrazenie wspanialej detslicznosci,dynamiki swietnej przestrzeni i kapitalnengo basu jak na podstawki icon_smile.gif Obawy jakie mam to niestety amplituner: czy aby STR-DG820 to nie jest zbyt mało jak na AE ??? To chyba dosc powazne monitorki ......a chciałbym wreszcie posłuchać i usłyszec jak gra mój nowy CDik Sonego:D Pytanie tylko czy taka zamiana kolumn przyniesie jakiekolwiek pozytywne róznice czy jednak bedzie trzeba rozgladac sie tez za wzmacniaczem do nich od razu ???? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...