Skocz do zawartości

Onkyo TXSR308 + eltax concept 400 Proszę o pomoc


tobi505

Recommended Posts

Witam was zacznę od początku,mieszkam w Uk i chciałbym kupić sobie sprzęt grający mam na oku Onkyo 308 ze względu na to iż w przyszłości nie musiałbym zmieniać amplitunera by ewentualnie rozszerzyć do 5.1.
Mój budżet na głośniki to maksymalnie 200F wiem to nie za dużo. Na oku mam głośniczki Eltax Concept 400-Co myślicie o tych głośnikach? słyszałem że są bardzo dobrze wykonane
Pokój jest mały,w kształcie prostokąta o wymiarach 3,30x1,90 mam 19lat ale nie jestem takim nastolatkiem co słucha techno i potrzebuje dudnienia. Słucham pop,rock,hip-hop lubię miły dla ucha bass(naturalny)

Mam jeszcze na oku kody 702f tylko nigdzie nie mogę ich wyszukać w uk

Co myślicie na ten temat?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Napisz ile chcesz przeznaczyć na to całkowicie (300GBP???)... w UK można znaleźć bardzo dobre oferty sprzętu powystawowego, czy nawet nowego, nieraz przecenionego nawet o 70%!!! Tym samym jest szansa, że znajdziemy dla ciebie coś lepszego icon_biggrin.gif



Więc tak na amplituner mam 200F a na głośniki 150-200 jeżeli znajdziesz coś lepszego to fajnie:)

PS. co do amplitunera to chciałbym zostać przy onkyo ale zostaje jeszcze sprawa głośników
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do amplitunera to ja bym raczej nie został przy ONKYO icon_wink.gif za 200GBP masz w Richer Sounds przeceniony Cambridge Audio 640R, w porównaniu do twojego pierwszego wyboru to po prostu kosmos, zjada biednego japończyka na sniadanie (nie wiem gdzie mieszkasz, bo oni nie chcą za bardzo wysyłać towaru CLEARENCE). Ewentualnie Pioneer VSX-1019. Kolumny do twojego pomieszczenia wziąłbym raczej podstawkowce, jesli nie chcesz dudniącego basu... KEF IQ3, Mordaunt Short Mezzo 1, DALI Ikon 1 (były tam gdzieś, ale zamknałem, a nie będę szukał od nowa, bo to sporo roboty icon_mrgreen.gif)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Co do amplitunera to ja bym raczej nie został przy ONKYO icon_wink.gif za 200GBP masz w Richer Sounds przeceniony Cambridge Audio 640R, w porównaniu do twojego pierwszego wyboru to po prostu kosmos, zjada biednego japończyka na sniadanie (nie wiem gdzie mieszkasz, bo oni nie chcą za bardzo wysyłać towaru CLEARENCE). Ewentualnie Pioneer VSX-1019. Kolumny do twojego pomieszczenia wziąłbym raczej podstawkowce, jesli nie chcesz dudniącego basu... KEF IQ3, Mordaunt Short Mezzo 1, DALI Ikon 1 (były tam gdzieś, ale zamknałem, a nie będę szukał od nowa, bo to sporo roboty icon_mrgreen.gif)



A co tak naprawdę myślicie o tych eltaxach?
CAMBRIDGE AUDIO 640R niestety nie kupie:( musiałbym pojechać do Plymouth bo to są czystki i nie wysyłają towaru kurierem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...