Skocz do zawartości

Kolumny + amplituner do małego pokoju


lukasz0226

Recommended Posts

Witam,

Stoje ostatnio przed dylematem i chciałbym skompletować sobie dobry zestaw grający. do tej pory pomijałem ten segment i inwestowałem w sprzęt przenośny, ale planuje zakup telewizora i xboxa360 wiec przydałby sie dobry dzwięk. Chciałbym to wszystko połączyć, czyli telewizor, xboxa i komputer tak, żeby tylko przełączać źródła dźwięku.

Pokoj mam mały - 14m2
Przeznaczenie sprzętu? 50% muzyka, 30% filmy, 20% gry
Cena? Około 2000 zł bez kabli/może być używany sprzęt lecz niechętnie.

Początkowo myślałem o zestawie 2.0 - jakieś 2 duże kolumny i stąd moje pytanie. Czy odczuję jakiś poważny brak w porównaniu z zestawem 5.0? Miałem zamiar kupić kolumny QUADRAL QUINTAS 5000, ale za niewiele więcej mam cały zestaw 5.0 - tylko czy to się sprawdzi w małym, dość zagraconym pokoju? Oczywiście kolumny to nie coś co się zmienia co roku dlatego planuje kupić lepsze z myśla, że kiedys staną w większym pomieszczeniu.

Więc 5.0 czy 2.0? Przeznaczenie uniwersalne.

QUADRAL QUINTAS 5000 to dobry wybór? Podobają mi sie i mają dobre recenzje . Nie mam mozliwości odsłuchu, ale nie jestem aż takim audiofilem.

Jaki amplituner do tego?

Pytanie dodatkowe. Jaka karta dzwiękowa do komputera udzwignie ten zestaw?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...