Skocz do zawartości

Jaki zestaw polecicie?!


SEBEK

Recommended Posts

No cóż za dużo tutaj nie wyciśniemy z tego budżetu, ale taki zestaw jak znalazłem zagra całkiem nieźle, jak na swoją cenę:
Pioneer VSX-519
Pioneer DV-420
KODA AV-702 v.2 set
W przyszłości ewentualnie jest tutaj delikatny potencjał do rozwoju. Te kolumny spokojnie mogą grać ze sporo droższym amplitunerem, pokroju Pioneera 919/1019...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
sory, że sie podpinam pod temat, Pacio ja mam amplituner model vsx-520 myslisz, że te kolumny które podaleś będą dobrze grały z tym amplitunerem? bo ostatnio też szukałem jakis tanich kolumn, głównie to mi zalezy na przednich, ale cieżko jest znalezc 2 przednie kolumny
Dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że będzie ok i jak pisałem wcześniej będzie możliwość łatwego upgrade'u w przyszłości, bo one są trochę lepsze klasowo od tych zupełnie podstawowych amplitunerów.
Odnośnie trudności w znalezieniu samych frontów, to nie rozumiem icon_wink.gif przecież kupujesz co chcesz i gdzie chcesz. Na stronie dystrybutora, allegro, w sklepach internetowych... co nie zmienia faktu, że mają ampa KD warto jednak wykorzystać efekty przestrzenne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że większa część sprzętu jest nieosiągalna dla mnie z powodu ceny. Przeglądałem porównywarki w Internecie i wiem, że za dobry sprzęt trzeba słono zapłacić. A ja przy moim skromnym budżecie oczekuje od sprzętu ładnego brzmienia podczas oglądania filmów na DVD.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witajcie, poszukuję jakiegoś w miarę sensownego kina domowego. Chodzi mi o sprzęt w cenie około 2.000 złotych. Jakie firmy i modele polecacie? Proszę podpowiedzcie na co mam zwrócić uwagę przy wyborze takiego zestawu. Liczę na pomoc i rady, Sebek icon_confused.gif


SEBEK, jeśli poszukujesz zestawu kina domowego 5.1 z DVD w kwocie do 2 000 złotych możesz rozważyć zakup zestawu HTS5550/12 marki Philips.
Odtwarzacz DVD wchodzący w skład zestawu wyposażony jest m. in.: w wyjście HDMI, umożliwia odtwarzanie DivX (także z pamięci przenośnych USB).
Obsługuje ponadto zaawansowane systemy dźwięku – Dolby Prologic II, DTS 96/24/Stereo.
Moc całkowita RMS zestawu wynosi 1200 W.
Warto żebyś rzucił też okiem na cały zestaw. W tym celu zapraszam na oficjalną stronę Philips. Poczytasz tam także o autorskich funkcjach poprawy dźwięku zawartych w odtwarzaczu. Jeśli miałbyś jakieś pytania, zapraszam do kontaktu mailowego. Możesz napisać do mnie na adres: ekspert@philips.com
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Warto żebyś rzucił też okiem na cały zestaw. W tym celu zapraszam na oficjalną stronę Philips. Poczytasz tam także o autorskich funkcjach poprawy dźwięku zawartych w odtwarzaczu. Jeśli miałbyś jakieś pytania, zapraszam do kontaktu mailowego. Możesz napisać do mnie na adres...


"expert "
FORUM TO NIE JEST MIEJSCE NA WŁASNĄ REKLAMĘ!!! A w dodatku tak nachalną i bezczelną.
Jeśli chcesz pisać w ten sposób - to od tego jest dział płatnych ogłoszeń w piśmie Audio! Zresztą w innych pismach też.

To już ostatnie takie ostrzeżenie - następnym razem będzie wykluczenie!

Philips nie jest jedyną i najlepszą firmą RTV, jest wiele innych, solidniejszych i/lub tańszych.
Może i parę modeli Philipsa nieźle wygląda, ale do solidności i jakości sprzętu z lat 70tych i 80tych duuużo mu teraz brakuje icon_lol.gif
No może jeszcze sprzęt kuchenny jest niezły - ale to nie na tym forum, gospodynie domowe raczej rzadko tu się pojawiają icon_wink.gif

Sebek
Rozważ jeszcze kwestię zakupu używanego sprzętu - ale w idealnym stanie (pojawia się czasami taki na gwarancji) i najlepiej z odbiorem osobistym. Masz szansę w ramach posiadanych środków trafić na coś lepszego niż podstawowe modele...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę podlaczyć sie do wątku to:
zamierzam kupić sobie jakis zestaw 5.0 a najlepiej 5.1
mam amplituner technics ax-730 (5x100W 6 Ohm)
zestaw ma kosztowac max około tysiąca:
z tego co szukałem to mam do wyboru:
1. cos firmy KODA
2. coś firmy JAMO
3. M-audio
4. STX f200 na przód i do tego male satelity centra i sub)
zestaw będzie grał w pokoju 17m2 o równych kształtach i o kształcie kwadratu (prawie równe boki)

zależy mi na zestawie głównie do słuchania muzyki (czyli chciałbym aby przód był wiekszy i mocniejszy do stereo) no i do oglądania TV

jeżeli chodzi o moje wymaganiaa to miałem kiedyś TONSIL'e voyager 200 i były super! Wiem ze do 1000zł pewnie nie kupie aż tak dobrych kolumn ale co doradzicie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale chyba jeszcze raz muszę to wszystko przemyśleć. Może uda mi się jeszcze podjechać przed świętami do kilku specjalistycznych sklepów, to będzie okazja porównać parę zestawów. Póki co się z wami żegnam, żona czeka, bo jedziemy jeszcze na świąteczne zakupy, więc pół dnia z głowy będzie...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...