Skocz do zawartości

ONKYO TX NR 708 + QUANTUM 65X VS KLIPSCH REFERENCE IV


magda79

Recommended Posts

WITAM. M-C TEMU KUPIŁAM AMPLITUNER ONKYO TX NR 708. CHCIAŁABYM DOBRAĆ DO NIEGO ODPOWIEDNIE GŁOŚNIKI, W GRĘ WCHODZĄ

MAGNATY SERIA QUANTUM 655+653+ CENTER 63 LUB

KLIPSCH SERIA REFERENCE IV RF-52+RB-51+RC-52

ODSŁUCH KD - 50 %
STEREO - 50 % (JAZZ, ROCK, R&B)
PS3 Z KTÓREGO CZĘSTO KORZYSTA SYN
POMIESZCZENIE - STRYCH POW. 25M

MILE WIDZIANE OPINIE OSÓB, KTÓRE TESTOWAŁY WYMIENIONY WYŻEJ SPRZĘT. SZCZEGÓLNIE ZALEŻY MI NA TYM, BY WYNIKAŁO Z NICH, NA KTÓRY KONKRETNIE MODEL POWINNAM SIĘ ZDECYDOWAĆ.Z INFORMACJI JAKIE ZNALAZŁAM W INTERNECIE WYNIKA, ŻE Z ONKYO NAJLEPIEJ GRAJĄ KLIPSCH I JAMO. WIELE POZYTYWNYCH SŁÓW PISZE SIĘ RÓWNIEŻ NA TEMAT SERII QUANTUM MAGNAT, POZA TYM JEST TAŃSZA. JEST TO DLA MNIE CENNA WIEDZA, PONIEWAŻ DO NAJBLIŻSZEGO SALONU ODSŁUCHOWEGO, W KTÓRYM WYSTEPUJĄ TE DWIE SERIE GŁOŚNIKÓW, MAM 400 KM.
Z GÓRY DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM

AUDIO.txt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budżet jakim dysponuję na tę chwilę to kwota około 4 tys. zł. icon_neutral.gif
wydawało mi sie, że magnat i klipsch to najlepsze wyjście, ale jestem otwarta na inne, może sensowniejsze sugestie m.in. na temat dobrego współgrania z amplitunerami Onkyo. z tych dwóch firm byłam skłonna wybrać magnata (szczególnie serię 600), ponieważ czytałam na jego temat wiele pozytywnych opinii. proszę o pomoc w rozwianiu moich wątpliwości
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
jeśli szukasz uniwersalnego systemu, proponowałbym pozostać przy Klipsch lub zbudować system na kolumnach Monitor Audio. Klipsch jest znacznie ostrzejszy brzmieniowo, bardziej agresywny, co może się podobać przy projekcjach filmów. Krótko mówiąc Klipsch jest "bardziej kinowy". Monitor Audio zagra równie dobrze w muzyce jak i w kinie domowym.
Jeśli miałby to być Monitor Audio BX, proponuję zwrócić uwagę na modele BX5 / BX1 / BX Center oraz wspomóc ten system subwooferem REL T3 lub najlepiej T2.

W przypadku pytań jestem do dyspozycji
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...