Skocz do zawartości

stereo czy kino domowe


macleod

Recommended Posts

Witam

nie bede zakladal nowego tematu bo moj problem jest bardzo podobny do tego zalozonego przez kolege tutaj .. mianowicie jestem parwie ze laikiem ... mam pokoj 5 na 6m dosyc zagracony .. muzyki odsluchuje z komputera .. gat . trance house ogolnie muzyka electroniczna .. chce zakupic jakis spzret z anie drogie pieniadze do dysp ok 2 tys .
chcialem kupic kino domowe pod kompa wpadl mi w oko ampi Denon 1707 i zestaw kolumn Prism Emerald HT-400

Filmow nie ogladam bo mam kino w 2 pokoju z tego co pzreczytalem nie ma sensu kupywac ampi wielo kanalowego ... wiec powinienem zainwestowac w stereo tak ?? czy sa tez jakies zalety sys 5.1 w takim przypadku ??

moze ktos by mi pomogl co moge za taie pieniadze kupic w miere bo nie spodziewam sie jakiegos dobrego spzretu za te pieniadze ...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eddie,

W cenie do 2kzl nie kupisz zadnego dobrego KD. W tym budzecie KD sa sprzedawane w zestawach, ktore "graja" tragicznie, naprawde szerze odradzam.
Poza tym sam odpowiedziales sobie na pytanie, ze nie warto kupowac bo masz juz jakis zestaw do kina.

W tej cenie polecam tylko stereo z drugiej reki.
Jesli zdecydujesz sie na uzywke daj znac, bedziemy mysleli co szukac.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ponownie
został mi juz wąski wybór pomiedzy
Nad C352
Cambridge Audio 640Av2
co do kolumn to biorę pod uwagę Monitor Audio lub Kef ok 2000pln
Wiem że może to nie jest idealny wybór biorąc pod uwage pozostałą konkurencje jak np, Xindak ale mógł bym tak szuka w nieskończonośc
Dam znac co ostatecznie wybrałem a dzwiek na pewno bedzie przepiekny icon_lol.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Jeśli słuchasz głównie muzyki to proponuje skupić się na jakości stereo, czyli dobry wzmacniacz stereo + dobry odtwarzacz CD. Do odtwarzania filmów proponuję otwarzacz dvd z wbudowanym dekoderem AC3, możesz wtedy podłączyć 2 lub 3 wzmacniacze. Do przednich kanałów podłączasz najlepszy wzmacniacz i najlepsze kolumny, do dodatkowych kanałów wystarczą prostsze i tańsze wzmacniacze i kolumny. Osobiście uważam że w większości przypadków wystarczy zestaw 2 + 2,zestaw 5+1 tylko przy świetnych warunkach mieszkaniowych icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Mam wielkiego świra na punkcie muzyki dlatego słucham z komputera, przy użyciu zewnętrznej karty dźwiękowej(ESI QuataFire za 2 stówki daje radę) ale najważniejsza jest jakość dżwięku, więc używam odsłuchów studyjnych – 3000 na stronę.. Uwierzcie to działa. Jednak do oglądania filmów, a to moja druga miłość wystarcza w zupełności kino domowe Sony. Głębia obrazu i dźwięku jest bardzo dobra, a jak mi mało to po prostu idę do kina.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...