Skocz do zawartości

Jakie głośniki do denona F-102


mara

Recommended Posts

Witam,

Poszukuję głośników stereo do denona jak w temacie( do 900 pln za parę). Zastanawialem się nad MAGNAT QUANTUM 603 , WHARFEDALE DIAMOND 10.2, MISSION M31i. Słucham głównie muzyki rockowej czasami klasycznej. Póki co odsluchiwalem tylko te drugie, ale slyszlame również komentarze, że pod denona pasują bardziej Magnaty. Nie jestem wielkim znawcą tematu, dlatego proszę o mozliwę sugestię w tym temacie.

Z góry dziękuje
Marek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to na tyle popularne kolumny, że nic prostszego niż wziąć sprzęt i pojechać do najbliższego salonu/salonów audio (uprzednio umówić się telefonicznie na odsłuch). Tam przekonasz się, które kolumny najbardziej przypadną Ci do gustu, może jeszcze jakieś inne (Monitor Audio BR1, Acoustic Energy Aegis...)?
A później zostawisz równowartość i odsłuchasz sobie w domu (nie powinno być z tym kłopotu), czy będą też dobrze grały.
Co do używanych, to pewnie za te pieniądze uda się znaleźć lepiej brzmiące, ale to już Twoja decyzja. Odpowiedz też na pytania Muzycznego-gościa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Musisz podać: jakie pomieszczenie, czy używki wchodzą w grę, jakie lubisz granie..




Tak, używki rownież wchodzą w gre, kwestia dostępnosći a poza tym gwarancja mile widziana icon_wink.gif

Kolumny do Salonu 18 m2 i będa stały raczej przy ścianie( regał - bez podstawek), poteżny bas - niekonieczny...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak daleko masz do Rzeszowa ale jest tam świetny sklep z używanym sprzętem audio, nazywa się "Linia dźwięku". Świetnie obsługa, miła atmosfera i masz na sprzęt gwarancję. Jeśli masz daleko to są też dostępni na allegro.
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5000065
W salonie mają dużo więcej sprzętu niż jest wystawione na allegro, więc proponuje napisać na maila z zapytaniem. Ja tam raz tylko byłem jak kolega kupował wzmacniacz ale bardzo miło wspominam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...