Skocz do zawartości

nad c325bee + acoustic evolution


Maciuch

Recommended Posts

Witam,
Pisałem wcześniej kiedyś z prośbą o pomoc w skompletowaniu zestawu za około 4500zł. Jednak wynikły pewne sprawy które pochłonęły część funduszy i zrezygnowałem w ogóle z zakupu. Ostatnio jednak wpadłem na pomysł kupienia cd-wzmacniacza-kolumn całość za 1000zł. I znowu mi się nie udało ponieważ po wielu analizach sprzętu i radach typu dołóż 100zł do jakiegoś elementu, a będzie o wiele lepiej, dokładałem po te 100zł, aż kupiłem używanego Nada C325Bee za większa część tego 1000zł.

W tej chwli mam odłożone trochę pieniązków na kolumny i zastanawiam się nad zakupem kolumn Acuostic Energy. Konkretnie nad modelami Evo/Neo 3 albo Aelite 2. Kolumny stałby w pokoju który ma ok 20m2, z tym że jest dość mocno prostokątny. Czy kolumny podłogowe Evo/Neo 3 nie będą za duże do takiego pokoju? I jak wygląda sprawa z basem w kolumnach Aelite 2? Miałem okazję posłuchać kolumn podstawkowy Evo 1 i bardzo mi się podobały. Dodam, że Aelite 2 i Neo 3 mogę kupić za taka samą kwotę.

Proszę o pomoc przy wyborze.

P.S bardzo przepraszam za błędy w tytule tematu (zamiast evolution miało być energy i w aelite jest literówka) jeśli można by to poprawić, żeby kogoś w błąd nie wprowadzać, to byłbym bardzo wdzięczny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...