Skocz do zawartości

Czy dobry zestaw??


piotrek116

Recommended Posts

Witam!!!
Pewnego czasu kupiłem w okazjonalnej cenie subwoofer:
Magnat Quantum Sub 530A RMS/max. 140/280W

Zamierzam skompletować za niespełna dwa miesiące taki oto zestaw do tego suba i chciałbym się dowiedzieć jaki bedzie najlepszy ampituner do tych głośników?
Postanowiłem kupić takie głośniki ponieważ chcę mieć wszystkie jednej firmy, no i czytałem że są one bardzo dobre w swojej cenie.

A więc:
Fronty- Magnat Quantum 557 RMS/max 180/340W
Centralny- Magnat Quantum 51 RMS/max 85/150W lub 53 RMS/max 90/160W z przewagą na 53
Tyły- Magnat Quantum 551 RMS/max 80/140W lub 553 RMS/max 90/160W z przewagą na 553

Tylko nie wiem jaki do nich dobrać amplituner zastanawiałem się nad Pionierem vsx-919 albo Denonem AVR-1911
Cena jaką chcem dać za ampka to +/- 2500zl

Aha i pokuj ma ok.25m3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Kolumny Magnat Quantum to dobry wybór, ja bym jednak zmodyfikował twój zestaw. Jak masz już subwoofer to nie ma potrzeby kupowania modelu 557, kup lepiej mniejsze, ale lepsze 605. Do tego 63/61 CENTER i na tył tak jak myslałes 551. Powinno być naprawdę przyjemnie.

Amplituner za 2500zł możesz mieć znacznie lepszy tzn. ONYKO TX-SR707, albo Denon'a AVR-2310. Stoją one po prostu półkę wyżej...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...