Skocz do zawartości

Recommended Posts


Mam najzwyklejszy telefon komórkowy z mp3 no i komputer ze zintegrowaną kartą dźwiękową.
Chciałbym sobie kupić jakieś dobre słuchawki. Dobre jak na dostępne urządzenia ... czyli nie spodziewam się wysokich cen.

Słuchawki mają służyć głównie słuchaniu muzyki. Ulubione gatunki to reggae, rock, jazz, elektro.
Bardzo ważny jest dla mnie żeby było głośno i szczelnie. Mile widziany dobry bas, ale ogólne brzmienie jest ważniejsze.

Proszę o jakieś propozycje do 50zł i do 150zł icon_smile.gif
Pozdrawiam i liczę na jakieś odpowiedzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Standardowo przy takiej kwocie Sennheiser HD457, albo AKG K514. Jeśli mógłbyś trochę jeszcze podnieść budżet to naprawdę warto zainwestować w CREATIVE Aurvana LIVE!

PS: Za 50zł dobrych słuchawek nie kupisz za bardzo (dokanałówki to jeszcze, ale nauszne już nie)



No rozumiem, że przy takim "budżecie" dźwięk nie zwali mnie z nóg, ale przemysł elektroniczny rozwija się tak szybko, że nie ma sensu w moim wieku (19lat) kupować jakiegoś mega sprzętu. Po za tym w 2011 zmieniam kraj więc to zakup na kilka-kilkanaście miesięcy, bo później skupiam się na robocie, żeby sobie sprawić takie za 1000$ icon_smile.gif

Na CREATIVE Aurvana LIVE! mogę sobie jednak pozwolić za 177 zł więc wybiorę te. Tym bardziej, że recenzje są jednoznaczne icon_smile.gif Dziękuję bardzo.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...