Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne do 100zł


Recommended Posts

Czy może mi ktoś poradzić jak w temacie...

Słuchawki będą używane do nokii 5800 i do kompa (karty swojej nie znam ale wiem że nie jest zintegrowana i że jest dobra...;p)

Słuchać zamierzam na tych słuchaweczkach zamierzam:
-hip-hop'u (DGE, R23, Eminem, Grubson)
-elektro (the prodigy, Jean-Michel Jarre)
-ogólnie pojęty rock (włochaty, system of a down, slipknot, korn, merlin manson, serj tankian)

(tak wiem mam dziwnie zmieszany gust muzyczny icon_razz.gif)


Zależy mi na czystym brzmieniu oraz dobrym basie... z gory dzięki icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam smiesznie icon_wink.gif Wiem ze moje HD555 to inna kategoria cenowa, ale niespecjalnie mnie rusza to ze wygladam w nich jak czolgista na miescie. Mam na glowie niezle sluchawki (kto sie zna to pozna i doceni icon_wink.gif ), duze wiec jest mi cieplo no i swietnie graja. A co mysla sobie ci co nie maja pojecia o nich... ich sprawa icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, one są całkiem solidne, masz pałąk ze stali nierdzewnej, plastik na nausznikach jest trochę twardy, ale nie ma mowy o łamliwości czy coś... Bas jest całkiem niezły i potrafi ładnie pulsować. Przyleganie, hmmm nie pamiętam tak dokładnie, ale to chwalone uliczne słuchawki, więc z wygodą nie mogą mieć problemów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używałem Senków px100. Jeśli chodzi o wygodę to uważam że są lepsze od Kossów które mają metalowy pałąk a Senki mają miękkie poduszeczki. Jeśli chodzi o bas to raczej jest go mniej ale w moim odczuciu był bardziej naturalny. Słuchałem obu słuchawek i wolę osobiście Senki. No i mają plastikowe etui które bardzo przedłuża ich żywotność w torbach i plecakach icon_smile.gif.

Jak masz możliwość to posłuchaj obu i porównaj.

Pozdrawiam!
Snajk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim niech przymierzy. Sluchawki musza byc jak buty - wygodne. A ze kazdy ma inna glowe to niekoniecznie prawdziwe musza sie okazac zapewnienia o wygodzie, bo co dla jednego dobre dla Ciebie moze byc akurat zle. Dzwiek dzwiekiem, ale jak beda gniesc uszy to chocby brzmialy jak sluchawki za 20tys to na nic sie to nie przyda. Mozesz sie udac do jakiegos media marktu czy innego takiego i poprzymierzac jak Ci rozne sluchawki na glowie leza. Dzwiekiem nie masz sie specjalnie tam co sugerowac, ale wygode sprawdzisz. No chyba ze kupisz i zaklepiesz sobie mozliwosc zwrotu/wymiany.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...