Skocz do zawartości

Jakie kolumny do Yamaha A-720?


DjIce7

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Jakby co, to mam do sprzedania Altusy 110 z 2004 roku (sic!). Wszystkie głośniki oryginalne i nowe, z wyjątkiem średniotonowych - te są jeszcze fabrycznie zamontowane. Stan -BDB. "-" ze względu na dwa czynniki

- na jeden basowy nałożyłem większą kopułkę (100mm), ponieważ w oryginalną dziecko mi kopnęło i się wgniotła - względy estetyczne.

- średniotonowe mają już lekko sparciałe górne zawieszenie (nie mylić z membraną!) i na jednym z nich jest centymetrowa dziurka (przecierałem wewnętrzną stronę pierścienia i niechcący uszkodziłem zawieszenie). Nie ma to wpływu na dźwięk, ani nawet nie rzuca się w oczy.

Oryginalne maskownice. Obudowy w stanie perfekcyjnym. Raz w miesiącu przecierane preparatem do pielęgnacji mebli. Kontakt: paco128@o2.pl

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noinfected
następnym razem proszę korzystać z działu GIEŁDA lub napisać do kolegi na PW.

Z uwagi na to, że jest to Twój pierwszy post a temat wątku pierwotnie brzmiał "Kupie ALTUSY 110/140 lub STX" to nie usuwam postu/ogłoszenia, ale następnym razem ...

DjIce7
O kolumnach STX i o Altusach i sugestiach zmiany poszukiwanych kolumn było już wiele było na Forum, ale skoro się upierasz...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...