Skocz do zawartości

Szukam wzmacniacza do wiezy UHER QUADRO


mless

Recommended Posts

Witam,
szukam wzmacniacza, który byłby kompatybilny z wieżą UHER Quadro. Nie zależy mi na niczym szczególnym, interesuje mnie cokolwiek tańszego i sprawnego. Chciałabym móc podłączyć wieżę do komputera.

http://allegro.pl/wieza-uher-quadro-3-segm...1376411703.html - To jest ten model

Z góry dziękuję za pomoc,
Ewelina
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Ewelinko! To tak jakbyś chciała kupić samochód jakiejś egzotycznej marki, sprzedający oferowałby Ci karoserię, fotele, koła, ale musiałabyś poszukać gdzieś mało popularnego, lub praktycznie nie do zdobycia silnika, skrzyni biegów itp... .
Jeśli przed kupieniem tego, nie znajdziesz gdzieś (Allegro, Ebay, Świstak) tego wzmacniacza, albo nie masz znajomego elektronika, który Ci podłączy do reszty jakiś inny wzmacniacz, to jak mawia mój kolega: "daj se d...e siana". Dlatego to takie tanie, bo do niczego się nie nadaje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśma taśmą, ale zakończona jest zapewne nietypową końcówką, której w tej konfiguracji używa tylko firma Uher a jeśli jeszcze jakaś inna, to kabelki tu i tu mogą być inaczej połączone. Dlatego napisałem, że jeśli już, to bez elektronika (elektryka) się nie obejdzie. No, ale może jeszcze ktoś się wypowie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...