Skocz do zawartości

Karta dźwiękowa 5.1/7.1 pod USB z wyjściem optycznym


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

I tez sie dzwiek wieszal?
Sprobuj zwiekszyc troche wydajnosc K51AC. Powylaczaj programy w tle (przyda sie menadzer zadan) i zadbaj o odpowiednia ilosc wolnego miejsca na dysku systemowym (jesli jest go malo).
Filmy odtwarzasz z dysku czy DVD? Jesli DVD to czy pracuje ono ciagle czy z przerwami przy odtwarzaniu filmu? (w obu kompach).
Ta karte na USB sie jakos instaluje w systemie jak rozumiem. Masz najnowsze sterowniki ze strony producenta? Wylaczyles zintegrowana karte muzyczna?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety też się wieszał;/
33GB wolnego miejsca na dysku C, to chyba w porządku icon_wink.gif
Filmy odtwarzam z dysku, chociaż na tym działającym lapku, też kilka razy obejrzałem film z DVD(z dźwiękiem DD/DTS) i chodził bez zacięć.
Karta sama się instaluje, ja tylko dorzucam program do sterowania tym urządzeniem. Wyłączyłem kartę zintegrowaną to dźwięk się zacinał raz na 15sek.
Co do procesów to nie wiem jakieś już wyłączać ;/ tych svchost.exe jest sporo. A tu screen z procesami
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dla wyjść cyfrowych, wszystkich, tzn. HDMI Nvidia, Realtek Digital, CREATIVE digital, nie ma wogóle żadnej konfiguracji... trochę dziwne, że u ciebie jest. W końcu sygnał cyfrowy, nie powinien być dodatkowo obrabiany (w sensie degradacji do stereo, czy cos w tym stylu).

HDCP... może poczytaj tutaj icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... nic takiego nie ma. Sygnał po HDMI jest bardzo dobry, bez problemu konkuruje z wyjściem optycznym karty CREATIVEa, które, jak na 200zł przeznaczone na nią, jest naprawdę niezłe.

Poza tym dlaczego piszesz:
Cytat

Jak ja puszczę dźwięk przez HDMI, to jest ogólnie dobry.Ale jednak do DTS ma daleko;/

Jedno do drugiego nie ma nic, z HDMI idzie cyfrowy sygnał, więc masz taki sam DTS, DD, czy inne jak z optycznego/koaksjalnego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, chodziło mi o to że dźwięk przez HDMI jest ładny. Napisałem też że do DTS mu daleko, bo jednak go nie odtwarza jak powinno. Poza tym ten TV do nowych modelów to nie należy.

A to nie jest wina karty dźwiękowej w Lapku, że nie można zmieniać dźwięk na 5.1/7.1. (Miałem kiedyś innego laptopa, i był starszy od tego, ale posiadał jednak taką konfiguracje).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...