Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pierewoj

Słuchawki bezprzewodowe nauszne - proszę o pomoc

Recommended Posts

Cześć,

Chciałbym was prosić o pomoc w wyborze słuchawek nausznych.
Jest zima i dużo jeżdżę na rowerze z pomocą trenażera, który generuje dużo hałasu i chciałbym móc słuchać w tym czasie muzyki z laptopa, ewentualnie oglądać filmy.

Bardzo dobrze byłoby gdyby były one bezprzewodowe i dobrze tłumiły dźwięki z otoczenia. Próbowałem kanałowych creative i sonego ale to za mało.
Powinny dobrze się trzymać i być wygodne. To są moje główne kryteria, jakość dźwięku jest ważna aczkolwiek względem tych wymienionych - drugorzędna.

Mój budżet na ten zakup wynosi 450zł, aczkolwiek jeżeli znalazłyby się propozycje tańsze byłbym bardzo zadowolony.

Dzięki z góry icon_smile.gif

//nie wiem czy dobrze nazwałem rodzaj słuchawek, chodzi mi o takie duże, w których chowaja się całe uszy

Witam serdecznie.Wczoraj zamowilem sobie Sennheiser RS 170.Dluugo sie zastanawialem czy bezprzewodowe czy z kabelkami. Jedno wola takie a inni takie.Po przeczytaniu opinii na ich temat zdecdowalem. Ponoc to bardzo udany model.Jak tyko do mnie dotra to zdam relacje.Zaplacilem za nie 509 zl.

Pozdrawiam.

Mam na sprzedaż AKG K 242, nauszne bardzo wygodne i solidne słuchawki. Mają kabelek, ale za to długi (3m jeśli się nie mylę). Mało używane i na gwarancji.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować