Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe nauszne - proszę o pomoc


Recommended Posts

Cześć,

Chciałbym was prosić o pomoc w wyborze słuchawek nausznych.
Jest zima i dużo jeżdżę na rowerze z pomocą trenażera, który generuje dużo hałasu i chciałbym móc słuchać w tym czasie muzyki z laptopa, ewentualnie oglądać filmy.

Bardzo dobrze byłoby gdyby były one bezprzewodowe i dobrze tłumiły dźwięki z otoczenia. Próbowałem kanałowych creative i sonego ale to za mało.
Powinny dobrze się trzymać i być wygodne. To są moje główne kryteria, jakość dźwięku jest ważna aczkolwiek względem tych wymienionych - drugorzędna.

Mój budżet na ten zakup wynosi 450zł, aczkolwiek jeżeli znalazłyby się propozycje tańsze byłbym bardzo zadowolony.

Dzięki z góry icon_smile.gif

//nie wiem czy dobrze nazwałem rodzaj słuchawek, chodzi mi o takie duże, w których chowaja się całe uszy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.Wczoraj zamowilem sobie Sennheiser RS 170.Dluugo sie zastanawialem czy bezprzewodowe czy z kabelkami. Jedno wola takie a inni takie.Po przeczytaniu opinii na ich temat zdecdowalem. Ponoc to bardzo udany model.Jak tyko do mnie dotra to zdam relacje.Zaplacilem za nie 509 zl.

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...