Skocz do zawartości

Głośniki do Pionieer-a 920


zawada

Recommended Posts

Jakie kupić głośniki do amplitunera 7.1 Pionieer 920 w cenie do 2000zł
Pokój okolo 24m2
do słuchania muzyki i filmów w proporcji 55/45%
nie mam możliwości do odsluchu w sklepie dlatego proszę o pomoc
obecnie posiadam zestaw KODA SG 550 z sub 550v2 i ampli KODA av500
chciałbym coś zdecydowanie lepiej grającego
mam pewne ograniczenia co do wielkośći głośników frontowych i subwoofera chodzi o szerokość ponieważ głośniki są rozstawione miedzy meblami. Glosniki frontowe mogą mieć szerokość max 21cm a sub około 30 nie więcej
zastanawialem się nad JAMO S606 lub S608 z Sub Jamo 200 , w tych głośnikach także jest głośnik basowy z boku który byłby
w połowie przysłaniany przez meble. Oczywiście kolumny nie stykałyby się z meblami bokami 5cm luzu ,myślę też o Koda AV702 v3
z sw850 ale czy sub nie za słaby.Czy przeglądając parametry kolumn można wnioskować że te 30Hz-22000-Hz będą lepiej grać od tych 45Hz-20000Hz .Czy te moje pomysły są odpowiednie mocą do tego ampli.Może ktoś ma inne propozycje .Proszę o pomoc,a propo Pionieera 920 może lepszy byłby OnkyoTx608 lub Yamaha rxv667 są w podobnej cenie.Mam jeszcze jedno pytanie czy pobór mocy przez amplituner jest stały to co podaje producent, czy ta wartość wzrasta od minimalnej do max podanej, wraz ze wzrostem obciążenia (głośności).Pytam bo różnice w wyżej wymienionych amplitunerach w poborze mocy są bardzo duże np producent podaje ze Pioneer pobiera coś koło 250W a Onkyo ponad 500W
z góry dziękuje za odp
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...