Skocz do zawartości

Mam kino Panasonic SA-MT1, jak podłączyć odtwarzacz blu-ray?


Zen75

Recommended Posts

Witam,
Na poczatku zaznaczę, że nie jestem elektronicznym orłem i może nie łapię czegoś zupełnie prostego, ale sytuacja wygląda następująco. Kilka lat temu kupiłem kino domowe Panasonica SA-MT1, teraz chciałbym się przerzucić na blu-raya i pomyslałem, że wykorzystam głosniki z tamtego kina, a kupie tylko nowy odtwarzacz, ale tu pojawiła się zagwostka. Mianowicie stary odtwarzacz jest zasilany z subwoofera (także reszta głosników "idzie" do subwoofera), a odtwarzacz z subwooferem połączony jest tylko jednym "kablem systemowym". Nigdzie w instrukcji nie natrafiłem na inną nazwę tego kabla, po prostu "kabel systemowy", ni to euro, ni vga, jakiś pecjalistyczny panasonicowy kabel. Teraz moje pytanie. Jak mam kupować nowy odtwarzacz blu-ray? Czy szukać odtwarzacza z mitycznym "wyjściem systemowym", czy szukać jakiejś przejściówki? Jak połącze nowy odtwarzacz Blue-ray z subwooferem starego kina, jeśli ten odtwarzacz nie ma "wyjścia systemowego"? Dodam, że nie udało mi się nigdzie natrafić na rozwiązanie (ani u panasonica, ani w google). Bedę niepomiernie wdzięczny za rozjaśnienie mojej niewiedzy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...