Skocz do zawartości

Beyerdynamic dt880 (32ohm), czy Akg k701? Które lepsze do Stage Piano Roland?


guiet121

Recommended Posts

Witam. Posiadam jeden z topowych modeli Rolanda, charakteryzujący się bardzo przekonującym jak na pianino cyfrowe brzmieniem. Nie chciałbym więc stracić niczego z jego polotu- na słuchawki jestem w stanie wydać ok 1000zł. Ważne jest przede wszystkim dla mnie to żeby słuchawki były neutralne, nie męczyły nawet po dłuższym czasie, no i dobrze by było żeby nie grały "w głowie", a dawały wrażenie dźwięku wybrzmiewającego przede mną, zwiększając tym samym wiarygodność instrumentu. Oczywiście nie może to być nic z silnym, głębokim, czy jakkolwiek przerysowanym basem, który dominowałby w odsłuchu. Pod tym względem jestem gotowy zaufać AKG k701, ale słyszałem, że potrzebny jest do nich dobry wzmacniacz, a u mnie będą grały jedynie w zestawieniu z moim Vpiano, podłączone pod niego. Czy może to być duża ujma dla ich możliwości i obiecywanej szczegółowości? Model konkurencyjny to Beyerdynamic dt880 pro wersja 32 ohmy...
Nie pytam, które słuchawki są lepsze, a jedynie, które zagwarantują lepszą detaliczność i czystość brzmienia fortepianu i to nie granego z dobrej klasy wzmacniacza, tylko stage piano. Bardzo dziękuję za każdą pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...