Skocz do zawartości

Onkyo TX-SR608 czy Yamaha RX-V767


kamil alan

Recommended Posts

Doradzcie proszę co wybrać bo w drodze eliminacji z różnych modeli w przedziale cenowym do 2000zł mam dylemat z amplitunerami: Onkyo TX-SR608 czy Yamaha RX-V767, oraz kolumnami a wybór pomiędzy "Quadral Quintas 5000" lub "JAmo S 606" ewentualnie "wharfedale Crystal" ale bez subwoofera to Quadral wydają się być bardziej basowe w parametrach ale czytałem też opinie że one do kina się nie nadają więc zgubiłem się. Mam pokój 30m kw i oglądał bedę filmy i słuchał muzyki z lekką przewagą w stronę filmu . Jestem fanem Gwiezdnych Wojen i chciałbym żeby to pięknie brzmiało. Dziękuję za każdą podpowiedź z góry.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='don' date='7 01 2011, 21:49 ' post='71704']
to podobna klasa kolumn, basu na pewno Jamo będą miały więcej
jednak w kinie za bas głównie odpowiada subwoofer, jego obecność jest obowiązkowa jeśli chcesz poczuć efekty z gwiezdnych wojen icon_wink.gif
nie kupuj tylko firmowych subwooferów od tych zestawów, bo to słabe dziadostwo
[/quote

Dzięki za radę subwoofer to może dokupię później, włąsnie dlatego chciałem kupić Quintas 5000 bo mają dużo niższe pasmo przenoszenia co wydawało mi wystarczającym powodem do tego żeby uznać je za bardziej basowe od Jamo i pozwoli obyć sie bez subwoofera, więc dlaczego sądzisz że Jamo będą bardziej basowe, czy parametry przenoszenia nie oddają tego które kolumny sa bardziej basowe? pytam bo nie znam się a chę wiedzieć icon_smile.gif I jeśli możesz to poleć którym subwooferem warto się zainteresować skoro te od zestawów są słabe. dzięki i więcej pytać nie będę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...