Skocz do zawartości

Kolumny + wzmacniacz


Justysia

Recommended Posts

Witam serdecznie Forumowiczów!
Jestem tutaj nowa i całkowicie zielona co do zestawów stereo. Chciałabym żebyście doradzili mi jakiś ciekawie grający zestaw. Mój budżet to ok 800-1000zł, ale wiadomo im taniej tym lepiej. Pokój w którym stałyby kolumny (najlepiej podłogowe) to ok 15 m2, muzyka której słucham to w sumie wszystko prócz klasyki, metalu, rocka. Od kolumn oczekuje w miarę czystego dźwięku oraz dość wyrazistego basu.

Serdecznie pozdrawiam
Justyna icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w tej cenie - to raczej coś używanego...

Co ten zestaw ma zawierać oprócz 2 kolumn i wzmacniacza: odtwarzacz CD czy również tuner radiowy oraz deck kasetowy? Musi być zdalne sterowanie?
Może wystarczy Ci jakiś lepszy model miniwieży z kolumnami podstawkowymi?

Powierzchnia 15m^2 to może być trochę mało jak na kolumny podłogowe.
Ale jeśli chcesz - to Twoja sprawa icon_wink.gif

Poniżej masz link do aukcji na aledrogo z niezłymi kolumnami stereo (podłogowe, z dobrym basem) KODA 702F, a do tego wzmacniacz Technics A-600
http://allegro.pl/technics-su-a600-kolumny...1389738198.html
za 699zł
Do tego za 300zł można dokupić używany CD i tuner...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod komputer oczywiscie możesz to podłączyć, ale polecam dokupić sobie DACa z wejsciem USB (bo podejrzewam, że masz jakas zintegrowaną kartę dźwiękową, no chyba, że masz np. Audiotrak'a HD2), z tańszych np. Zero DAC.

Co do tego sprzętu, to na allegro masz całą masę ofert, zarówno jeśli chodzi o kolumny jak i wzmacniacze. Dobrze byłoby gdybyś mogła sprzęt odebrać osobiście i przetestować go wcześniej, jest to swego rodzaju zabezpieczenie przed kupnem trupa (oczywiście nie 100%, ale na pewno lepsze niż słowo sprzedawcy).
Takie, które wpadły mi w oko, jesli cos z tego znajduje się blisko twojego miejsca zamieszkania to warto obejrzeć icon_wink.gif
kolumny:
JAMO CL-30A
DUAL CL-173
BOSE 205
MA R352
Infinity Studio Monitor 100
Do kolumn podstawkowych potrzebne będą jeszcze podstawki.
wzmaki:
CA A1
ROTEL RA-820
Harman HK6250
NAD 304
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...