Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam , otóż dzisiaj dotarły do mnie nowe Genius'y i dźwięk jest rewelacyjny , jest jednak problem o którym myślałem że nie wystąpi a jednak jest . Otóż nie zawsze grają wszystkie głośniki . Jeżeli chodzi o gry o tak : w NFS Underground 2 działa wszystko ładnie i jest dobrze , w COD MW jest tak że jak strzelam karabinem itp to działają satelitki (nie wiem czy tylnie też )jednak przy wybuchu samochodu albo granatu włącza się subbwofer (nie wiem czy tak ma być ale zdaje się że przy niższych tonach suub działa) , w Assasain's Creed gdy jestem w Animusie to słychać subbwofer jednak w normalnej grze nie , jeżeli chodzi o filmy to do tej pory wszystko działa ,gdy słucham muzyki wszystko działa .. w filmach na youtube i muzyce w chomikuj nie działa subb .. Wiec nie wiem co jest zrobione .. Kartę mam zintegrowaną dlatego też mi się wydaje że to przez to .. Dużo jest tematów na temat niedziałania wszystkich głośników i przedewszystkim winą jest zintegrowana karta , czy w moim przypadku jest tak samo ?? Jeżeli tak to proszę o zaproponowanie karty (w miarę najtaniej) do tych głośników . Czy Asus Xonar DS wystarczy czy kupować D1 ?? Z góry dzięki za odpowiedzi

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...