Skocz do zawartości

AE Aelite 3


Mr_Aleksander

Recommended Posts

Witam,

Posiadam kolumny AE Aelite 3 i są one obecnie podpięte pod amplituner Koda AV-502. Zależy mi na poprawie jakości odtwarzanej muzyki i oczywiście bardziej znaczącego rozwinięcia mocy i możliwości moich kolumn. W związku z tym, poszukuję nowego wzmacniacza stereo .
Wzmacniacz ten będzie oczywiście używany, ze względu na budżet jaki mam na niego przeznaczony, górna granica-1000zł . Zdaję sobie sprawę że nawet jeśli chodzi o zakup sprzętu używanego, to te 1000zł jest niezbyt dużą kwotą, ale na pewno poprawa jakiej doznam w porównaniu do obecnego sprzętu powinna być co najmniej zadowalająca. Mimo to, chcę uzyskać jak największą poprawę jakości .

Powiem tak... Mniej więcej orientuje się które marki sprzętu są godne uwagi i może nawet wymieniłbym konkretne modele, ale chcę podejść do sprawy obiektywnie i zdać się tylko na waszą pomoc, a potem wysnuć ewentualne wnioski, lub wtrącić swoje icon_smile.gif
Dodam jeszcze, że wzmacniacz musi posiadać wejście na subwoofer, ponieważ posiadam takowy i używam stosunkowo często, a konkretnie model Magnat sub 301 .


Wiem że mogę liczyć na wasze opinie, dlatego z góry dziękuję ze wszelaką pomoc icon_smile.gif


Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.audiostereo.pl/kilka-ciekawych-gratow_76658.html

mój były Jungson Ja-88C do sprzedania, ma 3 lata, lepszej używki nie kupisz w tej cenie ani za 3x tyle (z nowych tranzystorów, chyba że inny Chińczyk icon_smile.gif)
gra rewelacyjnie w każdym zakresie pasma i jest bardzo uniwersalny, do niczego nie można się przyczepić
polecam do porządnych kolumn, nie będzie się marnował, naprawdę warto
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...