Skocz do zawartości

Odtwarzacz mp3/mp4/Iphone3g pod Sennheiser HD 380 Pro


Recommended Posts

Witam,
Planuję zakupić Sennheiser HD 380 Pro i mam pytanie jaki odtwarzacz da radę je napędzić. Teoretycznie dobrze by było aby na przyzwoitym poziomie zrobił to iPhone 3g, bo mam zamiar zmieniać swój obecny telefon na właśnie 3g może 3gs (zobaczymy jak będzie z funduszami, choć pod względem muzycznym to chyba nie ma różnicy) i było by mi to bardzo na rękę gdy tak było. Jednak 1 sprzęt do noszenia to nie 2 icon_smile.gif. Nie mówię, że to musi być 100% tych słuchawek, bo to raczej nie osiągalne przy przenośnych odtwarzaczach/telefonach w końcu to słuchawki bardziej studyjne, ale jednak wolałbym poczuć radość z słuchania muzyki. Słyszałem, że dobrze będą grały z Nationite S:Flo 2 tyle, że znaleźć ten odtwarzacz w dobrym stanie w PL to trzeba mieć spore szczęście. Raz ktoś wspominał, że iriver e30 też je napędzi i będą grać bardzo przyzwoicie. Jak e30 to pewnie i e100. Ale generalnie pytanie moje dotyczy Współpracy z iPhonem 3g. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sennki mają raczej ciemny charakter i sporo dołu, co w porównaniu z konkurencją może dawać uczucie lekkiego zamulania. Za to iPhone potrafi ostro przyładować górą, z ostrymi słuchawkami, nie da się go słuchać. Za to Senn + iPhone powinno grać całkiem przyzwoicie. Spośród telefonów to jeden z najlepszych odtwarzaczy (teraz rynek czeka na pogromcę Lumigon'a T1, ale to będzie droga zabawka icon_biggrin.gif), na pewno jest bardzo wygodne rozwiązanie. Poza tym przecież na ulicy nie będziesz się wsłuchiwał w nie wiadomo jakie niuanse...

PS: S:flo2 podobno można kupić nówkę na stronie mp4nation.com, cena jest całkiem znośna, więc jakbyś jednak chciał coś lepszego od iPhone'a to...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...