Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam ,
(na wstępie mówię ,że średnio się na tym znam)od paru dobrych miesięcy mam zamiar kupić głośniki do komputera i w końcu się na to zebrałem .Głównie do słuchania muzyki (OSTRy ,PFK ,Gentleman - jeżeli to robi jakąś różnice) i czasem filmy .Karta dźwiękowa to na razie integra z płyty głównej asus p5q se2 ale będzie w niedalekiej przyszłości zmieniana na asus xonar dx icon_smile.gif
Budżet tak jak w temacie - 250zł
Interesują mnie najbardziej zestawy 2.1 / 2.0 bo :
1. Nie mam gdzie rozstawić 5.1 / 7.1
2. Jak już wspominałem średnio się na tym znam ale wątpię ,żeby w tym budżecie można było kupić dobre głośniki 5.1 / 7.1 icon_smile.gif

Dobry bas mile widziany icon_smile.gif

No to chyba wszystko ,pozdrawiam ;d
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyboru za bardzo nie ma... z tym dobrym basem, to też nie jestem pewien czy cię zadowoli. Mam nadzieję, że tak. Możesz iść w 2.1, czyli szansa na mocniejszy bas, szczególnie jak sub jest gdzieś wepchnięty pod biurko, ale jednocześnie jakość ogólnie pojęta będzie gorsza, masz Modecom MC-2150 lub ALTEC LANSING VS4621.
Z 2.0 na 100% bas będzie słabszy, ale jednoczesnie bardziej wysublimowany (o ile takiego pojęcia można wogóle użyć na tym poziomie, ale względnie tak). Jednak przy odsłuchu hh, raczej liczy się uderzenie, a nie kontur... twoja decyzja. Masz: Genius SP-HF2000 (możesz poszukać modelu 3000, ale są marne szanse na trafienie go gdziekolwiek), Modecom MC-HF40 i RedStar RS-215R
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modecom mc-2150 miałem i jeśli chodzi o bas to był dosyć doniosły jak na skrzynkę tych rozmiarów inna sprawa, że był dosyć rozlazły ale niektórym akurat to nie przeszkadza więc przy tej cenie nie uznałem tego za ich wadę. Natomiast średnie i wysokie tony trochę kulały musiałem ostro kręcić ustawieniami korektora w winampie, te tweeterki w satelitach to są prawdopodobnie atrapy. Ogólnie w tej cenie wszystko zagra podobnie, ale jak chcesz trochę basu to jednak już bym się skłaniał ku 2.1.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pieniądze ale na głośniki nie mam zamiaru przeznaczyć więcej niż 250zł także dolożenie 100zł raczej nie wchodzi w gre.
wiem ,że dla was głośniki za 250zł by grała hmm jakby to lekko ująć ? do dupy. W tym momencie mam głośniki creativa które były gratis do mp3 i w miarę mnie zadawowalają ale dźwięk mógłby być lepszy ;d ale jako że nie jestem audiofilem to jestem prawie pewny ,że głośniki za 250 zł mnie zadowolą
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...