Skocz do zawartości

Denon avr 2311


buuczoo

Recommended Posts

Czesc.Słuchaj,amp pierwsza klasa nie powiem,ale czy aż tak mocny ci jest potrzebny?Może by wartało pomyśleć o czymś słabszym np 1911 który i tak wystarczył by mocowo do twojego pokoju a przy okazji kilka stów w kieszeni.No ale to tylko sugestja.Zrobisz jak uważasz bo to ty przecież wydajesz pieniadze.Ogólnie rzecz biorąc amp ma wszystko co potrzeba do szcześcia wszystkie najnowsze dekodery i inne bajery których nie bede wymieniał bo można je przeczytac na stronach int.Czy wart tej ceny,no nie wiem.Ja do nie dawna myślalem tylko o Denonach bo to przecież Mercedes w sprzęcie audio,no i byłem posiadaczem dwóch modeli.Ale wiesz co,myliłem sie.2-mce temu zakupiłem całe nowiuśkie kino domowe Pionnera vsx1020 do tego blu-reya bdp320 a gra mi to z nowiuśeńkimi Jamo s608 ale bez suba.Salon mam 2 razy większy od twojego pokoiku i powim ci że suba nie potrzeba więc w twoim pokoju raczej też nie.Co do kolumn to miałem ich kilka par,różnych marek ale te do których sie przekonałem to moje poprzednie B&W(zostały u rodziców w domu i nigdy ich nie sprzedam) i te które mam obecnie Jamo s608 .Tu masz linka poczytaj sobie http://www.kabelek.pl/p,pl,1115,zestaw+kol...hcs3+s+608.html .Piękny design a i sciany potrafią przestawić.Dzwięk miodzio.Słuchaj,najlepiej idz do salonu,weż sobie denona,pionnera i cos tam jeszcze,niech ci to gość podłączy do tych jamo i czegos tam jeszcze co sobie wybieżesz,i sam zdecydujesz.Co do kolumn to na odsłuchu bedziesz z nich super zadowolony gwarantuję.A co do ampa,to juz kwestja gustu i grubosci portwela.W takim pułapie cenowym znajdziesz naprawde dobrej klasy ampy wszystko majace.Powodzenia w zakupie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wielkie dzięki za odp. Wiesz kupuje go dlatego ze mam możliwość zakupić go w bardzo dobrych pieniążkach wiec tylko i wyłącznie dlatego się na niego zdecydowałem a co do kolumn dożo słyszałem o jamo i akurat model 608 bardzo mi się podoba i się na niego skusze mam nadzieje ze nie będę żałował.
Kolego jeszcze jak byś mógł mi doradzić dobre kable do tego sprzętu nie ukrywam nie znam się na tym za bardzo więc dlatego proszę o pomoc
wielkie dzięki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...