Skocz do zawartości

jakie głośniki do 350zł z łodzi? Do sharp 7700 system?


glebor

Recommended Posts

Witam. Chciałbym kupić kolumny głośnikowe do tego właśnie wzmacniacza (2x120w rms) i nie wiem jakie wybrać.

Nie chce chińszczyzny typu VK bo to chyba nie zbyt fajnie i czysto gra, chociaż nei wykluczone, że okaże się lepsza od tego co podam poniżej:
altus 110 w dobrym stanie, bo 140 w dobrym to z 450zł trzeba mieć, a ja nie mam

RTF coś w podobie eltronów: dodam focie poniżej w załącznikach głośnik basowy ma 38 lub 42 centymetry - już niestety nie pamiętam)

No i właśnie zostały VK które nowe kosztują koło 300-350zł w nich 2 basowe głośniki 25cm albo 30 cena podobna i jeden wysoko tonowy.


teraz kilka info odnośnie oczekiwań icon_biggrin.gif
- Lubię ładny czysty bas i nisko schodzące tony, oraz głośne drgania
- słucham przypuśćmy techno, rap, pop, klasyka,

które kolumny będą najlepiej spełniać moje oczekiwania ???


DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałbym się każdej z tych kolumn...

VK to wogóle nie ma rozmowy. Tylko dla ozdoby, a nie do grania...

ALTUSy... poczytaj sobie na forum, gdzie się pojawią tam są odradzane.

Te RTF, chcesz to do domu wstawić??? Może to jest dobre, żeby na ogrodowej imprezie zrobić hałas, ale jako domowe hi-fi raczej nie. Spójrz jaka jest wielkosć magnesu względem membrany, to nie ma prawa grać ładnym chociaż trochę kontrolowanym dołem.


Przejrzyj allegro, zawsze są jakieś Infinity, Klipsch'e czy Cerwin Vegi, które będą miały duże membrany, a jednocześnie zagrają jako, tako.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tak Wziąłem pod uwagę, że te głośniki są super utrzymane, bo już je na realu widziałem i sprawdzałem pod końcówką, nie są podarte membrany ani nic, a nie powiem, bo na działce też nieraz będą grały icon_smile.gif

A te które podałeś, to nie widze na allegro do 350zł :/

Poza tym jak mam być szczery, to do domu wystarczą zwykłe pudła od każdej lepszej merketowej wieży. Ja mam na chacie philipsy 60 głośnik czyli jakieś 15-20 rms i spokojnie starcza icon_smile.gif sąsiedzi nawet nieraz mnie odwiedzą, a tak to jak bym chciał troszkę basu posłuchać to dołączam rtf a takto to na działkę bym z nimi śmigał nie powiem, bo mi się pojemność podoba tego.

A zamiast dokładać do głośników, to na miejskie korki wole motor kupić icon_biggrin.gif bardziej się przyda Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post poprzednika bezpośrednio po nim nie ma sensu go cytować!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...