Skocz do zawartości

kino do 8-9K


Endriu176

Recommended Posts

Witam.Chciałbym zakupić kino domowe do 8-9K. Myślałem nad amplitunerem Harman kardon lub Denon. Jeśli chodzi o kolumny to JBL Northridge 5.1. Słucham dużo muzyki jazz.blues,rock. Przyznam się że jestem laikiem jeśli chodzi o tą branżę jednak chciałbym przeznaczyć nie małą kwotę na ten zestaw, dlatego będę wdzięczny za jakąkolwiek radę w wyborze optymalnego zestawu. Pokój 45m2

z góry bardzo dziękuję
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam jeden konkretny zestaw dla ciebie. Dobrze łączący rolę kina i sprzętu do muzyki.
Cambridge Audio 650R
CA 650BD
JAMO C607 HCS3
Ten set powinien się ładnie zgrać. Ewentualnie, jesli to drobne przekroczenie budżetu jest niemożliwe to:
link
Jednak to będzie już zestaw w zasadzie w każdym aspekcie minimalnie gorszy...

Ja bym nie dzielił tych 45m2... nie wiem jak tam masz, ale jeśli jest w miarę umeblowane, to w sumie idealna powierzchnia do dobrego ustawienia kina.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o tym blu- rayu. Potworny kombajn. Miałem go 2 dni. Będzie teraz BDT 20 , ale tylko transport. Z kolei ten CA super maszyna . Odtwarzacz pierwsza klasa , ampli ma jakieś mało istotne niedopracowanie wględem komunikacji po hdmi dla SACD lub coś w tym stylu . Trzeba by poczytać na AUDIOSTEREO.pl
R
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie CA gra rewelacyjnie. Firma amplitunery i odtwarzacze BD ma na stosunkowo nieosiagalnym dla konkurencji poziomie. Jezeli mialoby byc HK to BD model 10 to jest tragedia. Bardzo awaryjny i kiepski odtwarzacz. Nie mialem modelu 20 ale mam nadzieje ze wiele w nim poprawili icon_smile.gif

Zostawilem obszerne info na privie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...