Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maniek123321

b&w 685

Recommended Posts

Witaj,
jeśli Twoje pomieszczenie ma nie więcej niż 15-18 m2, to z B&W 685 uzyskasz dobry bas.
Z mojej strony jednak do Creek Evo sugerowałbym Ci trochę inne konstrukcje. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej zagrają kolumny Xavian Primissima v2 (ostatnio test na audiostere) oraz Dynaudio DM 2/7 lub DM 2/8 (w zależności od wielkości pomieszczenia).
Creek jest wzmacniaczem bardzo muzykalnym, który idealnie współpracuje z kolumnami o dobrej podstawie basowej, nieograniczonym środku pasma i wyrównanej, nawet lekko złagodzonej górze pasma. Kolumny B&W mają przede wszystkim cofnięty środek pasma, co w połączeniu z Creek może uwidocznić się wycofanymi wokalami.
Przed zakupem pomyśl o odsłuchu.

W przypadku pytań służę pomocą

jeszcze nie kupilem creeka ale mam taki zamiar. moze jakis rotel pod te b&w? wogole dobrze brzmia te monitory? bo niestety u mnie w miescie nie mam mozliwosci odsluchu. jaki zestaw byscie mi polecali. bede teraz sie przeprowadzal ale powyzej 15m2 nie bedzie.

Jeżeli to Twój pierwszy sprzęt w audio - to szczerze wątpię abyś wysłuchał równicę - bo z reg, na pierwszym zestawie stereo człowiek wiele się uczy i.. dopiero po jakimś czasie obiera swoją ścieżkę kariery:)
Monitorki są świetne - nie wiem czy taka odp Ciebie zadowoli.

Kwestia basu to kwestia bardzo umowna, należy zdać sobie sprawę, że jest to tylko i wyłącznie kwestia własnego widzimisię.
Standardowo z monitorów uderzenia jak z podłogówek nie będzie - więc określanie - będzie basu wystarczająco - niewystarczająco, mało dużo za dużo jest bardzo ogólnikowym określaniem.

tak tylko wzmak bo bedzie szlo z kompa icon_smile.gif kabel juz kupilem tylko do kolumn jeszcze musze dokupic, przy 2.5mm bedzie bezstratnie?
to bedzie moj pierwszy zestaw wiec rozumiecie ze powaznie podchodze do tematu bo chce dobrze zainwestowac pieniadze.

taki kabelek do kompa bedzie dobry http://allegro.pl/przewod-mini-jack-2-rca-...1387311326.html ?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować