Skocz do zawartości

Kolumny do 2200zl


krzysiek222

Recommended Posts

Witam wszystkich i prosze o rade chodzi o to ze chce kupic kolumny ale nie wiem jakie?Pokoj mam 16m2 i slucham rap,hiphop,house, techno i troche rocka.
Chcialbym zeby przede wszystkim mialy dobry gleboki i mocny bas i zarazem zeby graly jasno i klarownie.Zrodlem jest poki co wzmak PIONEER A-337 ale bedzie tez zmieniany tylko najpierw kolumny chcialem ogarnac,mysle ze dobre by byly jak by BR mialy z przodu ale jak beda mialy z tylu to sie najwyrzej zatka;D
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś z używanych
http://allegro.pl/kolumny-infinity-delta-4...1423319186.html
http://allegro.pl/infinity-studio-monitor-...1411263792.html
http://allegro.pl/quadral-wotan-kolumny-hi...1420019323.html

z nowych w zasadzie widzę jedno wyjście - dokładasz jakieś 300zł i wyrwiesz Monitor Audio BX6, zagrają miękkim, obszernym basem bez dudnienia (możesz zatkać obydwa bas refleksy) i bardzo dobrej jakości resztą pasma

ten Pioneer jak słusznie planujesz - do wymiany, bo będzie najsłabszym ogniwem w systemie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kolumny co podales pewnie dobre,ale ja jestem z tych dla kogo kolumny oprocz dzwieku musza jeszcze
jakos wygladac i zaznaczam ze podstawkowe zupelnie nie wchodza w gre albo jakies gigantyczne olbrzymy.
te bx6 wygladaja ok tylko chyba ci sie pomylilo bo one nigdzie nie kosztuja 2500zl tylko 3200zl.
Mysle nad MA br5 tylko boje sie troche o ten bas,wiem ze monitor audio to bardzo dobre konstrukcje
w calym zakresie pasma ale czy sie sprawdza np.przy hiphopie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam quadrale z tej serii tylko, że model shogun i mogę z czystym sumieniem polecić, według mnie rewelacyjne kolumny icon_smile.gif Ważne żeby do nich mięć dobry sprzęt, ten pionek chyba nie bardzo da rade icon_smile.gif Z wyglądu robią naprawdę wrażenie, są bardzo ciężkie i z przodu wyłożone miękkim, przyjemnym materiałem. Musiałbyś tylko jakieś podstawki do nich zamówić.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei JBL ES zdecydowanie odradzam, może gdyby kosztowały tysiąc zł to byłyby warte polecenia

Cytat

te bx6 wygladaja ok tylko chyba ci sie pomylilo bo one nigdzie nie kosztuja 2500zl tylko 3200zl.
Mysle nad MA br5 tylko boje sie troche o ten bas,wiem ze monitor audio to bardzo dobre konstrukcje
w calym zakresie pasma ale czy sie sprawdza np.przy hiphopie?


spróbuj je przesłuchać, jakbyś się zdecydował to mogę Ci dać namiary na sklep gdzie za mniej więcej tyle powinieneś je kupić
bas mają bardzo dobry, ładnie wypełniony z odpowiednim wyważeniem pod względem miękkości/twardości
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...