Skocz do zawartości

Słuchawki do 200 zł dla słuchacza rapu


Recommended Posts

Witam,
Na początku chciałbym zaznaczyć, że jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o słuchawki, więc nie opisze na pewno swojego problemu fachowo tylko własnymi słowami icon_wink.gif Do tej pory miałem słuchawki KOSS PATHFINDER SPARK PLUG i byłem z nich bardzo zadowolony, szczególnie że wczesniej używałem tylko takich jakiś dziadowych słuchawek za 20 zł albo ewentualnie ipodowych. Niestety po jakiś 2 miesiącach uszkodziłem je i teraz się zastanawiam nad kupieniem 'lepszych' słuchawek. Najważniejsze dla mnie jest to żeby miały bas co najmniej tak głęboki i żeby było go tak dużo jak w tych KOSSach. Testowałem na przykład słuchawki Monster Turbine u kolegi i jestem zawiedziony bo mimo że mają dobre oceny w internecie i są chwalone za bas itd. to jak dla mnie basu w porównaniu z tymi KOSSami w nich prawie nie ma. Na pewno grają czyściej i lepiej separują instrumenty, ale jednak bas jest dla mnie najważniejszy. Jakby ktoś mi doradził słuchawki grające tak czysto jak te Monster i z basem takim jak w KOSSach to byłoby super. Druga kwestia to żeby były wytrzymalsze i żeby mi się nie rozwaliły tak szybko jak KOSSy. Będę bardzo wdzięczny za rady icon_smile.gif

P.S. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale używam ipoda classica ostatniej generacji
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz się liczyć z tym, że droższe słuchawki nie będą miały takiego nawału basu... tanie dokanałówki mają to do siebie, że lubią buczeć. Monster'y są drogie dla ciebie dobre będą pewnie pchełki Jays s-Jays, opis na stronie całkiem nieźle odwzorowuje to co potrafią icon_wink.gif Do tego dostajesz gratis pianki Comply, które są naprawdę świetne i warto potem dokupować je po zużyciu...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Musisz się liczyć z tym, że droższe słuchawki nie będą miały takiego nawału basu... tanie dokanałówki mają to do siebie, że lubią buczeć. Monster'y są drogie dla ciebie dobre będą pewnie pchełki Jays s-Jays, opis na stronie całkiem nieźle odwzorowuje to co potrafią icon_wink.gif Do tego dostajesz gratis pianki Comply, które są naprawdę świetne i warto potem dokupować je po zużyciu...



a co byś powiedział o słuchawkach Fischer Audio Eterna? I jak byś je porównał do tych s-Jays?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem styczności z Fischer'ami, więc nic ci o nich nie powiem... z recenzji wynika, że jeśli lubisz mocno dominujący (dudniący?) bas to mogą ci się spodobać. To kwestia zaryzykowania, ja używam od niedawna Phonak'ów Audeo min. do rapu i nie narzekam, ale ja stawiam na trochę inne aspekty brzmienia icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Jestem zadowolony w 100%, w tej cenie moim zdaniem ze świeczką szukać czegoś lepszego, a źródła wszystkie w sygnaturze są icon_wink.gif

PS: A w tzw. między czasie słuchałem Fischer'ów, JAYSów, nu-Force'ów i porównując z Phonakami to po prostu nie ta liga, choć Fischer'y Silver Bullet grają całkiem przyjemnie (nie mylić z Eternami, które straszliwie mulą basem), ale dla mnie są zdecydowanie za duże i wypadają mi z uszu. Tutaj dochodzę to głównej zalety Audeo, wygoda, wygoda, wygoda, czuć na uszach specjalizację firmy w aparatach słuchowych.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...