Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,
Niedawno zakupiłem głośniki solo7c, jednakże mam tylko laptopa, a nie planuję w najbliższej przyszłości zakupu stacjonarki. Laptop jest już leciwy i kartę dźwiękową ma badziewną. W związku z czym planuję zakup urządzenia na usb. W zasadzie zastanawiam się pomiędzy asusem u1, x-fi xmod, oraz używanym ESI U46DJ od kolegi za 180zł. Niestety ESI nie mam możliwości przesłuchania, bo kolega mieszka w Gdańsku, a ja obecnie w Warszawie. U1 słyszałem i jestem zadowolony. Xmod nie mam pojęcia. Moje pytanie to: która karta daje najlepszą jakość dźwięku? Zaznaczam, że nie interesują mnie żadne bajery typu superwypaśny dźwięk 3d itp. Zależy mi po prostu na jak najlepszej jakości. Gdzieś już czytałem że najlepsze są te profesjonalne interfejsy, ale czy opłaca się taki kupować pod solo7c? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Pozdrawiam,
Piotrek.
[P.S.] Chciałbym też, żeby karta nie obciążała zbytnio procesora, bo to starusieńki acer (1,6GHz Turion, 1GB RAM), a czasem zdaża mi się jednak w cs'a zagrać, który i tak już ledwo rusza na tym sprzęcie icon_wink.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam ponownie:),
Generalnie nie doczekałem się żadnej odpowiedzi, więc postanowiłem sam sobie jakoś poradzić. ESI niestety kolega sprzedał, moda posłuchałem i mi się nie spodobał. Miałem już kupować u1, ale wpadła mi dodatkowa kaska i zdecydowałem się na e-mu 0204.
Nie znam się za bardzo na sprzęcie pro audio i nie słyszałem innych interfejsów, ale mogę powiedzieć że efekt zrzucił mnie z krzesła. Jestem baaardzo zadowolony z zakupu. Nie wiem czy mam dobry słuch, ale na tym sprzęcie słyszę różnicę pomiędzy flac a mp3 320kbps, jak na razie sprawdzone tylko na prodigy najnowszej płycie, a skoro w czymś takim słychać to myślę że w innych też. Ogólnie jeśli ktoś się zastanawia to ze swojej strony mogę polecić icon_smile.gif.
Pozdrawiam,
Piotrek.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...