Skocz do zawartości

Zestaw audio za 1000zł.


unguided1989

Recommended Posts

Witam,
To mój pierwszy post na tym forum (mam nadzieję że nie ostatni icon_biggrin.gif), chciałbym was zapytać jaki tani zestaw wzmacniacz+kolumny byście polecili ?
Dysponuję kwotą 1000zł (+-200zł max), słucham głownie muzyki house, trance,hip hop, czasem jakieś nutki z radia jak każdy. Interesuje mnie dobry ciepły basik i ogólnie czyste brzmienie, zastanawiałem się nad głośnikami Microlab Solo7C, ale ich cena prawie 600zł chyba nie jest warta ich zakupu zważając na to, że kiedyś kosztowały 350zł...
W kwestii audio jestem zupełnym laikiem, także jakiekolwiek przedstawianie mi parametrów w formie oznaczeń i liczb nie będzie przeze mnie zrozumiane icon_razz.gif
Mój salon ma 20m2 i w nim stałby ten zestaw.
Z góry dziękuję za odpowiedzi icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa zapomniałem, może być używane icon_smile.gif
Właśnie tak myślałem że komputerówki mogą się okazać za małe, ale po prostu to było dla mnie proste rozwiązanie bez kombinowania i szukania na allegro, do tego mają bardzo dobre opinie, więc zaproponowałem je icon_razz.gif
Chodzi mi dokładnie o kolumny i najlepiej amplituner żebym miał radio, źródłem będzie laptop tylko i wyłącznie raczej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...