Skocz do zawartości

KEF KHT 5005.2 czy Monitor Audio Radius


marfry

Recommended Posts

Witam serdecznie,

tak jak wielu odwiedzających to forum przymierzam się do zakupu kina domowego, z którego byłbym w stanie wycisnąć najlepsze stereo.

Ze względów estetycznych, finansowych i ustalonego konsensusu rodzinnego w rachubę wchodzą jedynie male kolumny, dlatego też wstępnie wytypowałem dwie firmy, które spełniają powyższe kryteria a mianowicie jedna to KEF KHT 5005.2 druga Monitor Audio Radius.

Dlatego też chiałbym sie zapytać, czy jest ktoś w stanie mi doradzić, który zestaw głośników zagra lepiej muzycznie? W jakiej konfiguracji najlepiej brzmi każdy z zestawów? I oczywiście, jeśli ktoś posiada i użytkuje te kolumny, jakie są Państwa wrażenia, rady? A może warto rozważyć trzecią opcję ... jeśli, tak to jaką?

Dziękuję i Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to bardzo ciężki wybór... raczej trudno będzie trafić kogoś, kto słyszał/porównywał te zestawy. Nie są popularne, bo ich cena nie jest zbyt atrakcyjna icon_wink.gif

Nie jestem pewien czy KEFy 5005 będą lepsze od 3005, który to model jest naprawdę bardzo, bardzo dobry. Słyszałem go w akcji i spełnia w 110% oczekiwania, które można względem nich mieć.
MA niestety nie słyszałem nigdy, ale opinie też są raczej pochlebne.

Także jak masz szansę to posłuchaj, jeśli nie ma takiej opcji to w ciemno (ostateczność) brałbym KEFa 3005SE.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ...

Rowniez mialem okazje posluchac ale obu zestawien i gdybym mial do siebie cos wpakowac to zdecydowalbym sie napewno na Monitor Audio do tego wszystkiego zawsze mozna sie troszke pospierac w kwestiach pienieznych heh ;D Ogolnie sa to glosniki lepiej zbalansowane od KEFa i nie sycza tak na gorze co czasami przeszkadza. Basik tez bardzo dobrej jakosci - troche lepszy niz w KEFie.

Generalnie jezeli chcialbys poznac szczegoly pisz smialo na priv - chetnie koledze pomoge icon_biggrin.gif

Pozdr.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...