Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bej

Denon 4311

Panel boczny - pomaga czy przeszkadza?  

56 użytkowników zagłosowało

Ankieta jest zamknięta na nowe głosy
  1. 1. Czy panel boczny obok okien dialogowych w poszczególnych tematach zabiera Wam miejsce na pisanie i lepiej go usunąć?

Recommended Posts

Witam
Szukam opinii użytkowników, testów amplitunera jak w temacie.
Wybieram pomiędzy nim a Pioneer'em LX83 - o tym ostatnim jest dużo w sieci, a o Denonie praktycznie nic... Cena podobna...
A może jakieś inne sugestie? chodzi mi o ampli z górnej półki, będzie grał z MA GS.
Może ktoś go ma...?

Inne sugestie... są a i owszem. Mianowicie myślę, że jesli ma to być uniwersalny zestaw na wysokim poziomie to lepiej zrobisz kupując np. AVR-2311 i PMA-1510. Wtedy łączysz pod PRE-OUT w ampie i P. DIRECT we wzmaku, to daje ci dobre zasilenie frontów, czyli dobre stereo, a w kinie nie zwraca się aż tak uwagi na dźwięk, więc efekty nie stracą zbytnio...
Upraszczając kino działa normalnie, a masz oddzielny system stereo.

Słyszałem już tego typu połączenie, steroe wychodzi pierwsza klasa, ale w kinie gorzej, dźwiek niezbyt dobrze przemieszczał sie pomiędzy frontami a centralnym... nie pamiętam co to był za sprzęt.
Poza tym - wolę jeden klocek:)

To może warto szarpnąć się na ARCAMa AVR500, w stereo angielskie konstrukcje naprawdę świetnie się spisują. Może rozbudowanie multimedialne nie jest takie jak u Japończyków, ale coś, za coś...

To słuchałeś tylu różnych opcji i jeszcze pytasz nas o radę??? Jak sam widzisz nic nie zastąpi własnych uszu, a porady mogą być ogólnikowe do weryfikacji, a sam tyle wiesz już teraz, a nawet więcej...

Tego Denonka nie słyszałem, słyszałem poprzedniego i mi sie podobał...
Ten to nowa konstrukcja, podobno lepsza i ciekaw jestem opinii, w necie mało ich jest...
A wybiorę któregoś z tych dwóch, więc właśnie weryfikuję - tylko mało kto słyszał te klocki...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować