Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jaroos

Coś nie tak! Potrzebna pomoc!

Recommended Posts

Mam VK7700 jak już niektórzy wiedzą ;p W brew pozorom jestem z nich bardzo zadowolony no, ale coś jest nie tak...

Przy dłuższym słuchaniu muzyki na godzinie 13-14 i wzwyż w satelitach i centralnym zaczynają się robić przepalone dziurki przy złączach (wiecie plastik się topi od ciepła ;p) i nie wiem czym to może być spowodowane, bo jeżeli tym że po prostu kolumny to 160 a te małe to 90 i nie wyrabiają na tych samych obrotach? czy może wzmacniacz przesyła jakieś złe sygnały (nie znam się to tylko dedukcje) Potrzebuje jakiejś choćby małej pomocy :/ z góry thx

Pozdrawiam

Cóż, masz 2 wyjścia:
1. słuchać ciszej
2. zmienić kolumny.
I nie jest to sarkazm. Każdy z nas od czegoś musiał zacząć i stopniowo przechodzi na coraz lepszy sprzęt. Widocznie Twój czas też już przyszedł.
Pozdrawiam

Odkręciłem to i tam jest cewka która się nagrzewa w ch...olere i topi plastik... Jestem zawiedziony sprzedam satelity i centralny na 100% ktoś to kupi choćby za 75 złotych ;p Bo duże kolumny stoją nietknięte ;p

Na razie mam stereo z tych VK ;p po roku zmienię na monitory 1000 bo raf mi smaka zrobił (chyba że pójdzie lepiej z kasą to kupie to co muzyczny_gość, mianowicie 9v5 ;p czy jak to się tam nazywa) icon_wink.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować