Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adriann

Wzmacniacza pod kolumny Magnat 605 ?

Recommended Posts

Witam
Właśnie zastanawiam się nad zakupem używanego wzmacniacza stereo. Cena najlepiej ok.500zł, mogę dać więcej o ile sprzęt będzie tego wart. Aktualnie wyselekcjonowałem dwa modele - Marantz pm 68 i Harman/Kardon PM655Vxi. Skłaniałbym się bardziej ku Marantz, ale dostępność jest dość ograniczona, a ceny wysokie. Natomiast Harman/Kardon jest za 400zł na allegro klik. Moje preferencje muzyczne to: deep, minimal, tech house, techno. Zależy mi na czystym, dynamicznym brzmieniu, bez koloryzacji ze strony wzmacniacza. Jak myślicie, H/K będzie dobrym wyborem w tej cenie ? Czy lepiej polować na Marantz'a ? Z góry dziękuję za wypowiedzi ! Pozdrawiam.

EDIT: Może jakiś mod poprawić tytuł icon_smile.gif ? Dziękuję.

Pozwolę sobie odświeżyć posta icon_smile.gif Myślicie, że Marantz PM 7001 byłby dobrym wyborem ? I czym różni się od PM 7000 ? Link do aukcji, która byłbym zainteresowany : link

Marantz robi naprawdę niezłe niedrogie odtwarzacze, ale wzmacniacze już im tak dobrze nie wychodzą. Nie najgorszy może wzmacniaczyk ten PM 7001. Różnice w stosunku do 7000 raczej kosmetyczno-marketingowe, moim zdaniem nie warte drążenia tematu, chyba że ktoś sądzi inaczej? Można oczywiście za takie pieniądze kupić lepiej brzmiący wzmacniacz.

Może będzie całkiem fajnie grało. Przejrzyste, energetyczne kolumny i ciepło grający wzmacniacz mogą się nieźle uzupełnić.
Jeśli już posłuchasz i wyciągniesz wnioski możesz tu napisać jak całość brzmi. Ja z ciekawością przeczytam. Powodzenia.

zagra icon_smile.gif
pm68 i 7000 to konstrukcyjnie to samo , inna twarz tylko. tak samo było z pm 7200 /8000 i chyba pm78 . 7001 to inna konstrukcja , słabsza , nie słuchałem wiec o walorach dźwiękowych nie napiszę. W ogóle ta seria jest w miarę uniwersalna , grają w zasadzie każdą muzykę .

M

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować