Skocz do zawartości

Wzmacniacza pod kolumny Magnat 605 ?


Adriann

Recommended Posts

Witam
Właśnie zastanawiam się nad zakupem używanego wzmacniacza stereo. Cena najlepiej ok.500zł, mogę dać więcej o ile sprzęt będzie tego wart. Aktualnie wyselekcjonowałem dwa modele - Marantz pm 68 i Harman/Kardon PM655Vxi. Skłaniałbym się bardziej ku Marantz, ale dostępność jest dość ograniczona, a ceny wysokie. Natomiast Harman/Kardon jest za 400zł na allegro klik. Moje preferencje muzyczne to: deep, minimal, tech house, techno. Zależy mi na czystym, dynamicznym brzmieniu, bez koloryzacji ze strony wzmacniacza. Jak myślicie, H/K będzie dobrym wyborem w tej cenie ? Czy lepiej polować na Marantz'a ? Z góry dziękuję za wypowiedzi ! Pozdrawiam.

EDIT: Może jakiś mod poprawić tytuł icon_smile.gif ? Dziękuję.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marantz robi naprawdę niezłe niedrogie odtwarzacze, ale wzmacniacze już im tak dobrze nie wychodzą. Nie najgorszy może wzmacniaczyk ten PM 7001. Różnice w stosunku do 7000 raczej kosmetyczno-marketingowe, moim zdaniem nie warte drążenia tematu, chyba że ktoś sądzi inaczej? Można oczywiście za takie pieniądze kupić lepiej brzmiący wzmacniacz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagra icon_smile.gif
pm68 i 7000 to konstrukcyjnie to samo , inna twarz tylko. tak samo było z pm 7200 /8000 i chyba pm78 . 7001 to inna konstrukcja , słabsza , nie słuchałem wiec o walorach dźwiękowych nie napiszę. W ogóle ta seria jest w miarę uniwersalna , grają w zasadzie każdą muzykę .

M
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...